Administratívny pracovník v nákladnej doprave

ERFOLG s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
06.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700 + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna telefonická a e-mailová komunikácia v cudzom jazyku s obchodnými partnermi, zabezpečenie plnenia ich požiadaviek v oblasti logistiky a administratívnych úkonov s tým spojených.

možnosť kariérneho postupu a osobnostného rozvoja,
zaujímavý a motivačný systém odmeňovania a firemných benefitov,
práca v príjemnom, mladom kolektíve,
vstupné školenie a ďalšie vzdelávanie zamestnancov.

Vaše živosopisy a motivačné listy očakávame na e-mailovej adrese [email protected] Predpokladaný termín osobných pracovných pohovorov je od 01.04. do 05.04.2019. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci a k riešeniu vzniknutých situácií,
schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatnosť,
obchodný duch,
príjemné vystupovanie,
cieľavedomosť,
ochota vzdelávať sa a prijať politiku spoločnosti,

Spoločnosť ERFOLG sa vypracovala za uplynulých 17 rokov medzi TOP medzinárodné špedície. S ročným obratom nad EUR 65+ mil. sme stabilnou súčasťou v dodávateľskom reťazci európskeho formátu. So stabilným cashflow sa chceme posunúť na mapu celého sveta.
Našou víziou je ponúkať možnosti uplatnenia v regiónoch Slovenska. Aktuálne disponujeme tromi pobočkami: Michalovce (Head office), Prešov a Košice.

Erfolg si spoločne zadefinoval Hodnoty, ktoré nás vystihujú a ktorých sa držíme:

DÔVERA
ÚCTA
SPOĽAHLIVOSŤ
TÍMOVOSŤ
UDRŽATEĽNOSŤ
TRANSPARENTNOSŤ

Ak cítiš príležitosť a chceš sa stať jedným z nás, pošli svoj životopis prostredníctvom kontaktného
formulára alebo priamo na e-mailovú adresu [email protected]
Tešíme sa na teba.

Každý môže byť úspešný.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2704301  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 + prémie