Manažér logistiky

ERFOLG s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 6, 07101, Michalovce, okres Michalovce
Termín nástupu
07.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac, a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je sprostredkovanie medzinárodných transportov, zodpovednosť za svojich klientov a ich aktívne vyhľadávanie najmä prostredníctvom telefonickej komunikácie, starostlivosť o ich aktivity, samostatné riešenie vzniknutých situácií, profesionálne vystupovanie s cieľom zabezpečovania požiadaviek klienta.

možnosť osobnostného rozvoja
výška odmien v závislosti od osobného výkonu
mesačne základný plat + odmeny
tímová práca
mladý kolektív
firemné benefity
podrobné zaškolenie

Svoje životopisy, motivačné listy a žiadosti do zamestnania posielajte na emailovú adresu [email protected] alebo poštou najneskôr do 14.08.2015. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na výberové konanie, ktoré sa uskutoční v termíne od 18. do 20.08.2015.
Vopred ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na Vás pri osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Proaktívny prístup k práci, schopnosť presvedčiť, cieľavedomosť a vytrvalosť, práca s PC, pohotové riešenie vzniknutých situácií prostredníctvom elektronickej pošty i telefonickej komunikácie.

Spoločnosť ERFOLG sa vypracovala za uplynulých 17 rokov medzi TOP medzinárodné špedície. S ročným obratom nad EUR 65+ mil. sme stabilnou súčasťou v dodávateľskom reťazci európskeho formátu. So stabilným cashflow sa chceme posunúť na mapu celého sveta.
Našou víziou je ponúkať možnosti uplatnenia v regiónoch Slovenska. Aktuálne disponujeme tromi pobočkami: Michalovce (Head office), Prešov a Košice.

Erfolg si spoločne zadefinoval Hodnoty, ktoré nás vystihujú a ktorých sa držíme:

DÔVERA
ÚCTA
SPOĽAHLIVOSŤ
TÍMOVOSŤ
UDRŽATEĽNOSŤ
TRANSPARENTNOSŤ

Ak cítiš príležitosť a chceš sa stať jedným z nás, pošli svoj životopis prostredníctvom kontaktného
formulára alebo priamo na e-mailovú adresu [email protected]
Tešíme sa na teba.

Každý môže byť úspešný.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1769207  Dátum zverejnenia: 14.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac, a viac