Systémový inženýr (analytik)

ERA a.s.

Místo práce
Brno, Praha, Brno - město, Okres Pardubice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přední světový dodavatel civilních a vojenských leteckých sledovacích systémů hledá do svého týmu kandidáta na pozici Systémový analytik.

Náplň práce:

  • Analýza vysokoúrovňových požadavků na komplexní systémy
  • Návrh architektury systémů a rozhraní mezi subsystémy a jejich částmi
  • Modelování / simulace systémů
  • Definice a údržba požadavků na SW/HW subsystémy a jejich části
  • Tvorba zadání pro vývojáře
  • Revize návrhu SW/HW subsystémů / částí
  • Integrace nových funkcí do stávajících systémů
  • Spolupráce na tvorbě testovacích scénářů
  • Spolupráce na testování systémů
  • Technické vedení

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání v elektrotechnice a ve výpočetní technice
  • Výborné analytické, rozhodovací a řídící schopnosti, systémový přístup, aktivní přístup a prezentační dovednosti
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, schopnost učit se nové věci, odolnost vůči stresu, týmový hráč
  • Zkušenost s řízením projektů (vytvoření zadání a následné dokumentace)
  • Dobrá komunikativní znalost AJ (minimum je znalost technické angličtiny pro psaní dokumentů)
  • MS Office (OUTLOOK, WORD, EXCEL, Power Point) - pokročilý uživatel
  • Znalost UML

Výhodou:

  • Znalost ANS/ATM domény
  • Znalost RJ
  • Znalost Enterprise Architect
  • Znalost datových sítí a komunikačních technologií
  • Orientace v programování v jazyce C/C++
  • Znalost programovacího jazyku MATLAB
  • Znalost prostředí Linux
Znalost základů OOP, XML, SQL

Nabízíme:

  • Zajímavá práce ve společnosti, která je jedničkou ve svém oboru
  • Možnost podílet se na jedinečném produktu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stabilitu zaměstnání
  • Možnost dalšího osobního a profesního růstu
  • Systém zaměstnaneckých výhod

  • Místo výkonu práce může být Praha/Brno/Pardubice.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 1937451  Dátum zverejnenia: 24.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.