Obchodník pre internetovú platformu

EQUITY FINANCE, s. r. o.

Miesto práce
Pribinova 6, 811 09 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fix + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-prvotný telefónny kontakt s klientom
-akvizícia nových klientov pre internetovú platformu online brokera (www.trade.com), ktorý pôsobí vo viac ako 100 krajinách sveta
-klientská podpora pri obchodovaní (forex, CFD, akcie, komodity)

-atraktívna spolupráca so zahraničným partnerom
-motivujúce finančné ohodnotenie
-ubytovanie pre zamestnancov z mimo Bratislavského kraja
-mobilný telefón
-kariérny rast v oblasti obchodovania na kapitálových trhoch
-kompletné zaškolenie

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám pošlite prosím svoj profesijný životopis. Telefonicky budeme pozývať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Prosíme o pripojenie písomného súhlasu so spracovaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-komunikatívnosť
-klientský prístup
-obchodný talent
-flexibilita
-odolnosť voči stresu

Spoločnosť EQUITY FINANCE, s. r. o. bola založená v roku 2009 a pôsobí V sektore financií

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1908610  Dátum zverejnenia: 24.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + provízie