Tlmočník/tlmočníčka

EQUITA

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
10 EUR/hod.práca na dobu určitú, počas trvania projektu do 31.5.2024 (s možnosťou predĺženia v prípade predĺženia projektu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Hlavnou náplňou práce je na základe pokynu nadriadeného prekladať vybraný text z ukrajinčiny do slovenčiny (resp. naopak), príp. na základe pokynu nadriadeného aktívne komunikovať v jednom z jazykov
  • V prípade obdržania sťažnosti bezodkladne kontaktuje nadriadeného
  • Dodržiava mlčanlivosť o osobných údajoch pacienta a o jeho zdravotnom stave
  • Aktívne komunikuje s nadriadeným
  • V prípade nejasností ohľadom zdravotného stavu pacienta konzultuje manažment transportu s vedúcim dispečerom pracovnej zmeny
  • Dodržuje štandardné pracovné postupy, aktívne navrhuje svojmu nadriadenému prípadné vylepšenia a rešpektuje pokyny nadriadeného.

  • ​napĺňajúca a zmysluplná práca v dynamickom a motivovanom tíme
  • ​podpora fungovania unikátnych projektov
  • flexibilita a autonómia
  • vynikajúce platové podmienky​​

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačky/uchádzačov.
Do zaslanej žiadosti/životopisu prosím vložte dodatok:
"Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov."
Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • ​​podmienkou je znalosť Ukrajinského jazyka a Slovenského jazyka,
  • samostatnosť,
  • ​dobré komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie,
  • odolnosť voči stresu,
  • flexibilita,
  • pro-klientsky prístup.​

Občianske združenie EQUITA poskytuje zdravotnú podporu ľuďom, ktorí v dôsledku spoločenského vylúčenia, chudoby, vojnových konfliktov alebo iných humanitárnych katastrof čelia bariéram v prístupe k zdravotnej starostlivosti. Hlavnou oblasťou pôsobenia našej organizácie je primárna zdravotná starostlivosť, služby sexuálneho a reprodukčného zdravia a práv a podpora ľuďom, ktorí zažili rôzne formy násilia.

EQUITA má politiku nulovej tolerancie, pokiaľ ide o sexuálne vykorisťovanie a zneužívanie zo strany zamestnancov EQUITA voči ľuďom, ktorým slúžia. Ochrana pred sexuálnym vykorisťovaním a zneužívaním (PSEA) je zodpovednosťou každého a od všetkých vybraných kandidátov sa bude vyžadovať, aby vždy dodržiavali zásady PSEA EQUITA. Vybraní kandidáti preto prejdú referenciami a previerkami ich minulosti v súvislosti so sexuálnym vykorisťovaním a zneužívaním a môže sa od nich vyžadovať, aby poskytli ďalšie informácie v rámci výberového procesu.
ID: 4790104  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.