Diplomovaná zdravotná sestra - Nemecko (bez poplatkov!)

L-WORK & EPS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
NEMECKO (oblasť Baden-Würtemberg), Nemecko
Termín nástupu
ASAP
2300 - 2400 EUR/mesiac, vrátanie bonusov (cca. 2000,-€/mes. netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Seriózne hľadáme zdravotný personál priamo do zdravotníckych zariadení na území Nemecka, pre nemeckého zamestnávateľa. Ide o kliniky/nemocnice, domovy sociálnych služieb a rehabilitačné centrá.
- cirkulácia pracovníka, možnosť získať veľa pracovných skúseností
- možnosť pracovať na polovičný alebo plný úväzok (podľa požiadaviek kandidáta)
- zmluva na trvalý pracovný pomer - doba neurčitá
- pracovný čas 38,5 hod./týždeň
- pracuje sa na smeny - podľa dohody

- registrácia a sprostredkovanie ZADARMO!!!
- min. 15 Euro hod./brutto
- VEĽKOU VÝHODOU je ubytovanie v 4-izbových bytoch, ktoré sú v osobnom vlastníctve zahraničného partnera: cca. 150 euro/mesiac (ubytovanie sa platí až po prvej výplate), každý kandidát má svoje súkromie (zaručená vlastná izba)
- 24 dní platenej dovolenky už počas 1. roka pracovného kontraktu, 25 dní platenej dovolenky počas 2. a 26 dní počas 3. roka kontraktu
- preplatenie cestovného do práce a späť, pri cestovaní vlastným autom je sadzba určená vzdialenosťou v km
- benefity ako finančné odmeny, dovolenky + extra príplatky (za Vianoce, iné sviatky a podobne)
- kompletná starostlivosť o zamestnanca počas celého pracovného kontraktu, už aj od samotného náboru kandidáta do zamestnania
- firemné penzijné pripoistenie
- pracovný odev (bezplatne)
- vhodné aj pre páry!

- práca v oblasti Stuttgart (Baden-Würtemberg) + oblasť vo vzdialenosti 30 km od mesta
- vodičský preukaz skupiny B + vlastné auto veľkou výhodou (v prípade, ak denné cestovanie cca. 30km)
- nástup do práce závisí od vybavenia všetkých potrebných dokumentov pre nemecké úrady (vybavenie do jedného mesiaca)
- svoj životopis v nemeckom jazyku spolu s fotografiou, diplomom a prípadným certifikátom B2, posielajte na [email protected] a do predmetu správy napíšte zdravotný personál DE

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené vzdelanie v odbore zdravotníctvo - diplomovaná všeobecná zdravotná sestra
- komunikatívna úroveň v nemeckom jazyku - potrebný B2 certifikát (asistencia pri jeho získaní)
- schopnosť prispôsobiť sa novým situáciám, odborná spôsobilosť, motivácia a priateľská povaha, citlivý prístup k pacientom, aktuálne poznatky z teórie a praxe

Naša spoločnosť L-WORK & EPS sa špecializuje v oblasti sociálnej a zdravotnej starostlivosti v zahraničí. Najviac sa snažíme o to, aby sme boli schopní zamestnávať kvalifikovaných a skúsených profesionálov ako sú lekári, diplomované všeobecné sestry a opatrovatelia. Dávame si záležať na vzťahoch a priateľskom prístupe s našimi klientmi, zamestnancami a uchádzačmi o prácu. Osobitný dôraz kladieme na vlastnosti našich zamestnancov, ktorými sú empatia a priateľstvo, nakoľko veríme, že práve tie sú kľúčom k poskytovaniu vysoko kvalitných služieb v starostlivosti o druhých.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1748126  Dátum zverejnenia: 2.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2300 - 2400 EUR/mesiac, vrátanie bonusov (cca. 2000,-€/mes. netto)