Opatrovateľky: Získajte 100€ + 100€ Bonus k prvej výplate

L-WORK & EPS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Celoročné
1000€-1400€/mesiac, netto (závisi od stupňa požadovanej starostlivosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

L-WORK & EPS ti ponúka JEDINEČNÚ a NEPREHLIADNUTEĽNÚ PRACOVNÚ PONUKU, ktorá sa neodmieta!
ZÍSKAJ 100€ + 100€ k svojej prvej výplate! :)

Koho hľadáme? - Opatrovateľky do NEMECKA

O čo ide? - Každého úspešného aplikanta odmeníme uvítacím bonusom 100€ k prvej výplate. Ďalších 100€ môžeš získať vtedy, ak odporučíš svoju známu, ktorú po splnení kritérií zamestnáme ako opatrovateľku. Tá takisto automaticky získa uvítací bonus.

Čo pre to musíš urobiť? - Preštudovať si, čo od teba požadujeme, aké sú tvoje povinnosti, výhody a úspešne sa REGISTROVAŤ. Ak budeš spĺňať všetky požiadavky, neostáva nám nič iné, len ti srdečne ZAGRATULOVAŤ a PRIVÍTAŤ ŤA MEDZI NAMI! :)

Tak neváhaj, čas sa kráti, výnimočná ponuka platí len do 30.9.2016!

DETAILY:

- Opatrovanie seniorov v Nemecku v oblasti Baden-Württemberg (starostlivosť o klienta v domácom prostredí).
- Ponúkaný plat je individuálny a závisí od stupňa požiadaviek klienta, typu poskytovanej služby, tvojej kvalifikácie a skúseností.
- Pracovné povinnosti a požadovaná kvalifikácia závisia od požiadaviek a zdravotného stavu užívateľa služieb.
- Nástup do práce je od 7 – 30 dní odo dňa tvojej registrácie. Niekoľko faktorov ovplyvňuje tento nástup, a to zamestnanecká administrácia, tréningové a certifikačné požiadavky, pripravenosť klienta či užívateľa služieb atď.
- Minimálna dĺžka pracovnej zmluvy s nami je 6 – 12 mesiacov s troma mesiacmi skúšobnej doby.
- Plat medzi 1000€-1400€/mesiac, netto (závisi od stupňa požadovanej starostlivosti)

ČO OD TEBA POŽADUJEME:

- Znalosť Nemeckého jazyka na mierne pokročilej úrovni (tvoj osobný charakter a predošlá skúsenosť v tomto odbore sú ale dôležitejším kritériom).
- Je odporúčané a žiaduce mať preukázateľnú skúsenosť v oblasti sociálnej starostlivosti alebo opatery seniora.
- Kvalifikácia nie je povinná, no je veľkou výhodou. V prípadoch, kde skúsenosť nie je preukázateľná, kvalifikácia je povinnou zložkou požiadaviek. V tomto prípade budeme od teba požadovať preukázanie certifikátu alebo akejkoľvek inej evidencie.
- Pravdepodobne tým najdôležitejším aspektom celého tohto procesu si ty a tvoje osobné vlastnosti. My hľadáme hlavne láskyplnú osobnosť s význačnou mierou porozumenia a súdržnosti pri práci či styku s ľuďmi.

TVOJE PRACOVNÉ POVINNOSTI:

Pracovné povinnosti závisia od požiadaviek a zdravotného stavu užívateľa služieb, no môžu zahŕňať niektoré z týchto činností:

- Pomoc s kŕmením, mobilitou, osobnou hygienou, obliekaním…
- Poskytovanie záujmových činností pre užívateľa služieb.
- Monitorovanie zdravotného stavu užívateľa služieb, ako napríklad meranie teploty, meranie krvného tlaku atď.
- Príprava výživných jedál.
- Pomoc s údržbou domácnosti.
- Pomáhať užívateľovi služieb žiť tak nezávisle, ako to je možné, aby jeho/jej život bol ľahší a radostnejší.

Registrácia zdarma: Nepožadujeme žiadne registračné poplatky!

Flexibilný pracovný pomer: Môžeš pracovať buď na plný úväzok, alebo ako krátkodobý záskok za náš stály personál.

Záruka: Kvôli nepredvídateľnému charakteru práce so seniormi ti garantujeme náhradu za užívateľa služieb v prípade neočakávaných komplikácií (napr. zhoršenie zdrav. stavu užívateľa služieb), ktoré sa môžu vyskytnúť počas tvojho pracovného pomeru s nami.

Ubytovanie: Pri práci opatrovateľa/-ky v domácnosti s užívateľom služieb (nie na smeny) využívaš ubytovanie zdarma.

Strava: Pri práci opatrovateľa/-ky v domácnosti s užívateľom služieb (nie na smeny) je strava zdarma.

Cestovanie: Suma za tvoje cestovné do tejto krajiny ti bude plne preplatená po tvojom príchode do rodiny.

Poistenie: Naša spoločnosť berie všetku zodpovednosť za administráciu a manažment tvojho sociálneho a zdravotného poistenia na základe platnej slovenskej legislatívy.

Asistencia a kontinuálna podpora: Nikdy nebudeš sám/-a! Náš nemecký partner, ako aj my ti budeme nápomocní v prípade akéhokoľvek problému alebo nejasností.

Informácie o výberovom konaní

Na registráciu je potrebné doložiť tieto dokumenty:

- Životopis v Nemeckom jazyku (prosíme Vás o detailné informácie o praxi opatrovateľa)
- Dotazník - vyplníme Vám ho my, počas dohodnutého pohovoru,
ktorý opatrovateľ absolvuje v nemeckom jazyku (osobne, telefonicky, cez SKYPE)
- Fotografiu - portrét s úsmevom
- Fotokópiu OP alebo cestovného pasu (dodatočne po pohovore)
- Iné dokumenty, ktoré by pomohli pri predstavení opatrovateľa v rodine: certifikát, vysvedčenie, referencia, alebo potvrdenie o praxi - iba fotokópie

- svoj životopis posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnícke

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Nemecky jazyk komunikatívne!
Prax s opatrovaním alebo predloženie certifikátu o opatrovaní, prípadne
vzdelanie so zdravotným zameraním.

Naša spoločnosť L-WORK & EPS sa špecializuje v oblasti sociálnej a zdravotnej starostlivosti v zahraničí. Najviac sa snažíme o to, aby sme boli schopní zamestnávať kvalifikovaných a skúsených profesionálov ako sú lekári, diplomované všeobecné sestry a opatrovatelia. Dávame si záležať na vzťahoch a priateľskom prístupe s našimi klientmi, zamestnancami a uchádzačmi o prácu. Osobitný dôraz kladieme na vlastnosti našich zamestnancov, ktorými sú empatia a priateľstvo, nakoľko veríme, že práve tie sú kľúčom k poskytovaniu vysoko kvalitných služieb v starostlivosti o druhých.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1535638  Dátum zverejnenia: 27.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€-1400€/mesiac, netto (závisi od stupňa požadovanej starostlivosti)