Account Manager

EPLAN ENGINEERING CZ, s.r.o.

Místo práce
Malacky, Okres Malacky
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozširujeme náš tím a hľadáme ďalšieho nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Account Manager.

Ponúkame Vám:

  • prácu v medzinárodnej prestížnej spoločnosti,
  • realizovať sa v konzultačných a obchodných prípadoch s podporou skúseného tímu
  • predaj a konzultácie prestížneho projektového produktu v oblasti B2B
  • tvorivú a zodpovednú prácu
  • profesný a osobnostný rast
  • motivujúce finančné ohodnotenie na základe Vašich výsledkov
  • príjemné pracovné prostredie a milý kolektív
  • školenie SW a služby ponúkané spoločnosťou
  • zamestnanecké benefity (5 týždňov dovolenky, služobný automobil aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón, stravné lístky, apod.)
  • ďalšie vzdelávanie a profesný rast

Vaše pracovné činnosti budú zahŕňať:

  • konzultácie a predaj SW riešení a služieb za účelom plnenia ročného plánu predaja
  • vyhľadávanie nových zákazníkov a u existujúcich rozširovať už dodané riešenia
  • vedenie obchodných schôdzok vedúcich k predloženiu ponuky podľa potrieb zákazníka
  • prezentovanie ponúkaných riešení a služieb
  • tvorba ponúk a spoluzodpovednosť za cenovú úroveň
  • uzatváranie obchodných prípadov
  • vedenie obchodného reportingu a plánovanie predaja
  • navrhovanie a podieľanie sa na marketingových aktivitách za účelom navýšenia predaja
  • trvalé vzdelávanie sa v SW a službách ponúkaných spoločnosťou
  • zodpovedný región: Slovensko

Naše požiadavky:

  • VŠ/SŠ mechatronického alebo elektrotechnického smeru
  • preukázateľné úspešné obchodné skúsenosti v priamom projektovom obchode B2B
  • znalosť procesov a produktov PLM, PDM, ERP, CAE alebo CAD výhodou
  • znalosť z oblasti projektovania elektrotechniky, fluidných technológií alebo MaR výhodou
  • prezentačné a organizačné schopnosti
  • stabilný zamestnanec pre dlhodobú spoluprácu
  • ťah na bránku, samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatíva, tvorivý prístup a dôveryhodnosť
  • znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni
  • vodičský preukaz skupiny B

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2913018  Dátum zverejnenia: 30.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.