Programátor Oracle

ePersonal s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - podľa znalostí a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj dátových skladov a integračné riešenia, vývoj databázových riešení v prostredí Oracle.

- Práca s najnovšími technológiami, primárne v oblasti BI
- Možnosť zúčastniť sa na projektoch vo veľkých spoločnostiach
pôsobiacich v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, telco alebo retail
- Možnosť získania certifikácie vo vybraných technológiách
- Stabilná spoločnosť
- Pravidelné teambuildingové aktivity
- Seriózny prístup k zamestnancom a partnerom

Pre nášho klienta hľadáme šikovných spolupracovníkov, ako je vyššie spomenuté, nie je nutné ovládať kompletne všetky spomenuté témy. Pozície sú aj pre juniorov aj pre seniorov. Od toho sa odvíjajú aj platové podmienky. Pracovný pomer môže byť vo forme TPP, živnosti ale aj s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť, ktorá sa venuje najmä spracovaniu štruktúrovaných a neštruktúrovaných dát.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Oracle Database - Pokročilý
Oracle PL/SQL - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Ostatné požadované znalosti: (upozornenie – nie je podmienkou mať komplexné znalosti, nakoľko sú ponúkané rôzne pozície (junior / senior). Pohovor bude realizovaný priamo u klienta)
• Prax v obore najmenej tri roky s vývojom dátových skladov a integračných riešení
• Skúsenosti v prostredí Oracle – vývoj databázových riešení
• Vítaná skúsenosť s analýzou a dizajnom (spracovanie užívateľských požiadaviek)
• Optimalizácia procedúr, riešenie prevádzkových problémov
• Znalosť Oracle inštalácie
• Referencie z projektov v bankovníctve a Data Warehouse
• Praktické skúsenosti s Linux
• Znalosť so stavaním integračnej platformy
• Logické myslenie
• Znalosti s Oracle 11g, PL/SQL a SQL, Sybase Power Designer
• Praktické skúsenosti v bankovníctve výhodou
• Analytické a logické myslenie, samostatne riešenie požiadaviek
• Aspoň čiastočná znalosť ETL nástroja Informatica Powercenter je veľkou výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania. Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania číslo 2015/41726/10511/OSS

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3035103  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - podľa znalostí a schopností