Microsoft BI konzultant – SQL Server

ePersonal s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - podľa znalostí a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza požiadaviek zákazníka, príprava špecifikácie, návrh riešenia, implementácia a testovanie.

- Práca s najnovšími technológiami, primárne v oblasti BI
- Možnosť zúčastniť sa na projektoch vo veľkých spoločnostiach pôsobiacich vo finančnom sektore (bankovníctvo, poisťovníctvo)
- Možnosť získania certifikácie vo vybraných technológiách
- Stabilná spoločnosť
- Pravidelné teambuildingové aktivity
- Seriózny prístup k zamestnancom a partnerom

Pre nášho klienta hľadáme šikovných spolupracovníkov, ako je vyššie spomenuté, nie je nutné ovládať kompletne všetky spomenuté témy. Pozície sú aj pre juniorov aj pre seniorov. Od toho sa odvíjajú aj platové podmienky. Pracovný pomer môže byť vo forme TPP, živnosti ale aj s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť, ktorá sa venuje najmä spracovaniu štruktúrovaných a neštruktúrovaných dát.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Microsoft SQL Server - Pokročilý

Ostatné požadované znalosti:
upozornenie – nie je podmienkou mať komplexné znalosti, nakoľko sú ponúkané rôzne pozície (junior / senior). Základom je znalosť problematiky MS SQL Server. Na ďalšie činnosti bude úspešný uchádzač zaučený.
• Prax v obore s vývojom dátových skladov a integračných riešení
• Skúsenosti s vývojom databázových riešení v Microsoft BI stack-u, v oblasti SQL, SSIS, SSRS, SSAS
• Optimalizácia procedúr, riešenie prevádzkových problémov
• Znalosť inštalácie MS SQL Server
• Pokročilá znalosť SQL (ideálne T-SQL špecifík)
• Skúsenosti s MS SQL Server (2012 a vyššie), podmienkou je pokročilá znalosť niektorej z jeho nasledujúcich súčastí:
• SQL Server Integration Services
• SQL Server Reporting Services
• SQL Server Analysis Services (tabulárny alebo multidimenzionálny model)
• Vítaná je skúsenosť s:
o PowerBI
o Administráciou MS SQL Server-a (inštalácia, údržba)
• Znalosti CASE nástroja Sybase Power Designer výhodou
• Referencie z projektov v data-warehousingu / reportingu
• Praktické skúsenosti v oblasti finančníctva veľkou výhodou.
• Analytické a logické myslenie, samostatné riešenie požiadaviek
• Vítaná skúsenosť s analýzou a dizajnom (spracovanie používateľských požiadaviek, návrh dátového modelu, návrh logických dátových mapovaní)
• Preferujeme kandidátov, ktorí v databázach, DWH či reportoch vidia viac ako len jednu z oblastí IT v ktorej vedia a chcú pracovať

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania. Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania číslo 2015/41726/10511/OSS

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2992099  Dátum zverejnenia: 3.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - podľa znalostí a schopností