Recruiter - špecialista náboru zahraničných zamestnancov

ePersonal s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného špecialistu, ktorý sa veľmi dobre orientuje v oblasti vyhľadávania a zamestnávania zahraničných zamestnancov. Ideálny kandidát bude ten, ktorý sa veľmi dobre orientuje v legislatíve zamestnávania zahraničných zamestnancov a zároveň má aj možnosti a kontakty na samotné vyhľadávanie uchádzačov v zahraničí. Práca je vykonávaná na Slovensku, do úvahy pripadajú zahraniční zamestnanci z krajín EU ale aj mimo EU, avšak podmienkou je dodržanie všetkých zásad platnej legislatívy.

- možnosť dlhodobej spolupráce na viacerých projektoch
- odmeňovanie províznou formou
- pomoc a podpora od aktuálnych kolegov

- v kolonke "jazyk a úroveň ovládania" zámerne neuvádzame žiadny jazyk, nakoľko uvítame znalosť niekoľkých jazykov, avšak nie je podmienkou ovládať všetky jazyky (do úvahy pripadajú napr. Anglický jazyk, Maďarský jazyk, Rumunský jazyk, Bulharský jazyk, ...)
- oceníme čo najväčšiu komplexnosť vedomostí
- je potrebné počítať aj s prípadnými cestami do zahraničia, očakávame teda časovú flexibilitu a ochotu cestovať
- miesto výkonu práce bude teda aj v zahraničí - Nitriansky kraj je zaškrtnutý z dôvodu nutnosti výberu aspoň jedného miesta výkonu práce a NR kraji pôsobíme v najväčšej miere
- kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov
- typ pracovného pomeru je na dohode - ideálne živnosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Popredná spoločnosť v oblasti Elektrotechnického priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- ak je pre Vás motiváciou výkon a odmena za výkon, tak ste správne
- lojalita a profesionálny prístup je samozrejmosťou, ktorú očakávame
- komplexná znalosť súvisiacej legislatívy - zákonník práce a súvisiace zákony, samozrejme aj v zahraničí
- seriózny prístup

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania. Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania číslo 2015/41726/10511/OSS

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2872876  Dátum zverejnenia: 3.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou