Administratívna a obchodná posila

ePersonal s. r. o.

Miesto práce
Zátišie 10, 831 03, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
21.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o súhrn viacerých pracovných činností:
Oblasť vzdelávania - administratívne zabezpečovanie školení, komunikácia s klientmi, komunikácia s lektormi, organizácia školení a ostatné súvisiace činnosti
Oblasť miezd a personalistiky - výpomoc pri spracúvaní mzdovej a personálnej agendy
Iné činnosti - iná administratívna výpomoc

- súdržný kolektív
- pri poctivom pracovnom výkone a požadovaných výsledkoch možnosť odmien a postupného zvyšovania platu
- možnosť navštevovať kurzy a školenia zdarma
- po dohode čiastočná možnosť práce z domu
- firemný notebook/telefón

V prípade, ak spĺňate nami požadované podmienky, prosím zašlite nám životopis a my budeme vybraných kandidátov kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Ide o spoločnosti ktoré sa zaoberajú:
- personálny leasing zamestnancov
- organizácia kurzov a školení najmú v oblasti IT

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od nášho kandidáta očakávame aspoň základné znalosti a orientáciu v mzdovom účtovníctve a personalistike, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti a pokročilú znalosť práce s MS Excel. Zároveň očakávame istú mieru flexibility a schopnosť rýchlo sa orientovať vo viacerých oblastiach, nakoľko pracovná náplň v sebe zahŕňa viac oblastí práce.

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania. Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania číslo 2015/41726/10511/OSS

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2664832  Dátum zverejnenia: 27.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou