Zarob v čistom až 3,05 Eur na hodinu. Operátor brigáda na víkendy v Nitre/Lužiankach!

ePersonal s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,35 Eur/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba spätných zrkadiel na automobily
- vizuálna kontrola
- obsluha strojov
- práca v stoji na 12 hodinové pracovné smeny
- práca cez víkendy

- motivujúce finančné ohodnotenie
- seriózny prístup
- možnosť dlhodobej brigády a v prípade spokojnosti prechod na trvalý pracovný pomer

Ponúkame zaujímavú brigádu v Nitre - Lužiankach. Pracuje sa počas víkendov na 12 hodinové pracovné smeny. Vaša odmena v čistom je až 3,05 Eur/hodina. Prácu je možné vykonávať aj popri trvalom pracovnom pomere. Zabezpečíme Vám zdarma lekársku prehliadku aj potrebnú pracovnú obuv. Nástup od druhého Júlového týždňa. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Popredná spoločnosť v oblasti výroby plastových výrobkov pre automobilový a kozmetický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zrak
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- pracovitosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania. Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania číslo 2015/41726/10511/OSS

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2621284  Dátum zverejnenia: 11.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,35 Eur/hodina