Operátor/ka výroby LCD - od 900€

ePersonal s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,45 € / hod. + nadštandardné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba, skladanie a kompletizovanie komponentov v elektrotechnickom priemysle
- práca v stoji na 8 hodinové pracovné smeny - dvojzmnenná prevádzka

- po 3. mesiacoch prechod na vyššiu sadzbu/hod.
- nástupný bonus 50€/jednorázovo vyplatený
- dochádzkový bonus 100€/mesiac
- výkonnostný bonus 50€/mesiac
- individuálne odmeny pri väčšom množstve odpracovaných hodín až do 30€
- možnosť poberania záloh každý týždeň do výšky 80€
- preplatenie cestovného na pohovor po nástupe do práce
- stravné lístky
- zabezpečenie ubytovania
- vhodné aj pre páry
- seriózny prístup

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Popredná spoločnosť v oblasti Elektrotechnického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- pracovitosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav - práca v stoji

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania. Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania číslo 2015/41726/10511/OSS

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2509126  Dátum zverejnenia: 26.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,45 € / hod. + nadštandardné príplatky