Referent oddelenia administratívy

EOS KSI Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Pajštúnska 5, 851 02 Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017, prípadne dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pre renomované spoločnosti (banky, poisťovne, telekomunikačné spoločnosti...) v oblasti správy pohľadávok
- riešenie pohľadávok v mimosúdnom, súdnom aj exekučnom stave
- evidencia a spracovanie korešpondencie
- komunikácia so súdmi, advokátskymi kanceláriami a klientmi
- riešenie záväzkov dlžníkov písomnou aj telefonickou cestou
- administratíva spojená s požiadavkami dlžníkov alebo veriteľov
- príprava reportov požadovaného charakteru, vyhotovovanie reportov pre klientov
- spravovanie dát v informačných systémoch

- Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
- Perspektívu dlhodobého zamestnania
- Možnosť ďalšieho rozvoja v rámci spoločnosti
- Vzdelávanie a profesijný rast
- Výborný kolektív
- Flexibilný pracovný čas (možnosť trvalého zamestnania s flexibilnou pracovnou dobou aj pre študentov VŠ štúdia, ktorí budú mať perpektívu dlhodobého zamestnania v našej spoločnosti aj po ukončení VŠ štúdia)
- Ďalšie benefity (sick days, dovolenka navyše, preplácanie cestovného, športových aktivít...)

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite prosím na našu e-mailovú adresu Váš profesijný životopis spolu so sprievodným listom (v slovenskom jazyku), kde stručne zodpoviete na otázku : "Prečo si myslím, že som vhodný kandidát na túto pozíciu?". Zároveň Vás žiadame, aby ste v sprievodnom liste uviedli Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Kontaktujte nás, prosím, len výhradne prostredníctvom e-mailu. Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať LEN ÚSPEŠNÝCH KANDIDÁTOV.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

ÚSPEŠNÝ/Á KANDIDÁT/KA MUSÍ SPĹŇAŤ TIETO POŽIADAVKY:
- záujem o dynamickú prácu s aktívnym vedením pre ľudí, ktorí majú radi aktívny stres a neuspokoja sa s priemerným pracovným výkonom
- úplné SŠ vzdelanie
- dobré komunikačné schopnosti
- chuť a schopnosť pracovať v tíme
- znalosť práce na PC (najmä v programoch Word, Excel, Outlook a Internet Explorer)
- komunikatívnosť
- precíznosť, flexibilita, cit pre detail, asertivita, lojálnosť a schopnosť zvládať stres

EOS KSI Slovensko, s.r.o. je vedúca spoločnosť na trhu s pohľadávkami na Slovensku. V oblasti spravovania pohľadávok sa zaoberáme najmä mimosúdnym inkasom pohľadávok, súdnym inkasom pohľadávok, odkupovaním pohľadávok, ako aj ďalšími doplnkovými službami. Najväčšími klientmi našej spoločnosti sú banky, poisťovne, úverové spoločnosti, telekomunikačné spoločnosti a takisto aj významné výrobné a obchodné spoločnosti.

Viac informácií o našej spoločnosti sa dozviete na www.eos-ksi.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Pajštúnska 5
851 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Daniel Reimann
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 586620   Dátum zverejnenia: 30.11.2016