Špecialista zákazníckej podpory pre finančný sektor

Miesto práce
Pajštúnska 5, Petržalka
Typ úväzku
plný úväzok
Dátum nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiac+ ročný bonus (vyplácaný polročne). Finálna základná mzda závisí od skúseností a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem o prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti? Si komunikatívny a rád sa učíš nové veci?
Staň sa členom stabilného tímu medzinárodnej spoločnosti pracujúcej v oblasti inkasa a manažmentu pohľadávok vo viac ako 25 krajinách sveta. Na Slovensku oslavujeme 25. výročie.

Budeš spolupracovať s veľkými, renomovanými, zväčša medzinárodnými spoločnosťami (banky, poisťovne, telekomunikačné spoločnosti....) v oblasti správy pohľadávok.

Ponúkame Ti zaujímavú prácu, počas ktorej môžeš získať značné množstvo odborných znalostí z viacerých oblastí.
Zdokonalíš si komunikačné zručnosti, naučíš sa ako argumentovať a zvládať niekedy aj konfliktnejšie situácie. Ak Ťa zaujíma právo, zlepšíš sa aj v tejto oblasti. Okrem školení právneho minima sa naučíš viac o konkurzoch, dedičských konaniach, exekúciách.

V písomnej a ústnej komunikácii budeš využívať predovšetkým slovenský jazyk, avšak znalosť ďalších jazykov ako maďarčina, angličtina sú len výhodou.

Tvojou náplňou práce bude:

  • najmä telefonický, písomný, občasne aj osobný kontakt s klientmi v sídle našej spoločnosti
  • informovať klienta o jeho dlhoch
  • navrhovanie najlepšieho riešenia, ktoré vedie klienta ku vyrovnaniu dlhov
  • individuálny prístup ku klientovi a finančné poradenstvo
  • možnosť navrhovať zlepšovania interných procesov
  • úzka spolupráca s našim právnym oddelením a advokátskou kanceláriou
  • možnosť práce na individuálnych projektov aj na medzinárodnej úrovni

S našou pomocou sa naučíš, ako nájsť prijateľné riešenia v rôznych životných situáciách, v ktorých sa klienti nachádzajú. Poskytnúť im riešenia problémov a dospieť k prijateľnému záveru pre obe strany.

Nemusíš mať skúsenosť s takouto prácou, vieme Ťa kompletne zaučiť prostredníctvom kvalitného interného mentoringu.

Radi prijmeme do tímu aj skúsenejších adeptov, ktorým vieme posunúť ich kariérne horizonty napríklad na pozícii B2B špecialistu alebo špecialistu pre medzinárodné vymáhanie pohľadávok (angličtina je v tomto prípade nutnosťou).

Našim zamestnancom ponúkame široké množstvo benefitov, viac sa dozviete v záložke "Benefity".

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite prosím na našu e-mailovú adresu Váš profesijný životopis. Zároveň Vás žiadame, aby ste v žiadosti o prácu uviedli Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Kontaktujte nás, prosím, len výhradne prostredníctvom e-mailu. Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať LEN ÚSPEŠNÝCH KANDIDÁTOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť anglického a maďarského jazyka je výhodou
  • veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
  • reprezentatívne vystupovanie a profesionalita v
komunikácii
  • diskrétnosť, dodržiavanie etických princípov a lojalita