Interný audítor - Junior (dlhodobá brigáda)

Miesto práce
Pajštúnska 5, Petržalka
Typ úväzku
na dohodu (brigády)
Dátum nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
min. 4,50 € na hodinu + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu študentov na dlhodobú spoluprácu, ktorí sa chcú rozvíjať v oblasti vnútorného auditu v medzinárodnej spoločnosti.

Náplňou práce bude hlavne:
  • Vykonávanie vnútorných auditov
  • Tvorba auditnej správy
  • Formulácia záverov
  • Návrh odporúčaní a ich prediskutovanie s manažmentom
  • Sledovanie plnenia odporúčaní
  • Interné poradenstvo

Máte záujem o prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojej oblasti?
Staňte sa členom dynamického tímu nadnárodnej spoločnosti pracujúcej v oblasti inkasa a manažmentu pohľadávok.

Úspešnému kandidátovi ponúkame:
  • Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • Perspektívu dlhodobého zamestnania
  • Možnosť ďalšieho rozvoja v rámci spoločnosti
  • Vzdelávanie a profesijný rast
  • Flexibilný pracovný čas

Žiadame Vás, aby ste v prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, v sprievodnom liste uviedli Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Kontaktujte nás, prosím, len výhradne prostredníctvom e-mailu. Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať LEN ÚSPEŠNÝCH KANDIDÁTOV.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie / manažment / audit

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

  • ochota učiť sa nové veci
  • komunikatívnosť
  • výborný ústny a písomný prejav
  • dôslednosť, precíznosť a zmysel pre detail
  • logické a analytické myslenie