Účtovník/-čka

EOS KSI Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Pajštúnska 5, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva
- spravovanie dodávateľských, odberateľských faktúr (vystavovanie, evidencia, úhrada)
- spracovanie bankových výpisov (identifikácia platieb)
- vedenie pokladne
- spracovanie interných dokladov a príprava podkladov pre hlavného účtovníka
- práca s účtovným softvérom
- ostatné administratívne činnosti
- aktívna spolupráca v rámci oddelenia

Máte záujem o prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojej oblasti?
Staňte sa členom dynamického tímu nadnárodnej spoločnosti pracujúcej v oblasti inkasa a manažmentu pohľadávok.

Úspešnému kandidátovi ponúkame:
- Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
- Perspektívu dlhodobého zamestnania
- Možnosť ďalšieho rozvoja v rámci spoločnosti
- Vzdelávanie a profesijný rast
- Výborný kolektív
- Flexibilný pracovný čas
- Ďalšie benefity (sick days, dovolenka navyše, preplácanie cestovného, športových aktivít...)

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite prosím na našu e-mailovú adresu Váš profesijný životopis spolu so sprievodným listom (v slovenskom jazyku), kde stručne zodpoviete na otázku : "Prečo si myslím, že som vhodný kandidát na túto pozíciu?". Zároveň Vás žiadame, aby ste v sprievodnom liste uviedli Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Kontaktujte nás, prosím, len výhradne prostredníctvom e-mailu. Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať LEN ÚSPEŠNÝCH KANDIDÁTOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zameranie na ekonomické a finančné dianie, zmeny v legislatíve
Schopnosť zvládať krátkodobý stres
Dobré komunikačné schopnosti
Flexibilita, asertivita, lojálnosť
Tímový hráč
Diskrétnosť

EOS KSI Slovensko, s.r.o. je vedúca spoločnosť na trhu s pohľadávkami na Slovensku. V oblasti spravovania pohľadávok sa zaoberáme najmä mimosúdnym inkasom pohľadávok, súdnym inkasom pohľadávok, odkupovaním pohľadávok, ako aj ďalšími doplnkovými službami. Najväčšími klientmi našej spoločnosti sú banky, poisťovne, úverové spoločnosti, telekomunikačné spoločnosti a takisto aj významné výrobné a obchodné spoločnosti.

Viac informácií o našej spoločnosti sa dozviete na www.eos-ksi.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Pajštúnska 5
851 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Daniel Reimann
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2487205   Dátum zverejnenia: 8.11.2016