Dlhodobá brigáda v administratíve na rôznych oddeleniach ( právne, administratíva, účtovníctvo...)

Miesto práce
Pajštúnska 5, 851 02 Bratislava, Bratislava
Typ úväzku
na dohodu (brigády)
Dátum nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme brigádnikov na dlhodobú spoluprácu popri štúdiu na vysokej škole (denné, externé štúdium aj medziročník) alebo ľudí, ktorí nemajú prácu na trvalý pracovný pomer a majú dlhodobo veľa voľného času. Pracovať je možné v pracovných dňoch od 7:00 do 20:00. Pracovný čas je flexibilný a brigádnik si ho určuje sám.

Momentálne hľadáme brigádnikov na rôzne oddelenia (účtovníctvo, interný audit, právne oddelenie, registratúra, administratívna podpora). Pracovné smerovanie je možné prispôsobiť zameraniu štúdia, tých najšikovnejších radi zamestnáme napríklad po ukončení štúdia aj na TPP. Ponúkame výbornú príležitosť na štart profesionálnej kariéry.

NÁPLŇ PRÁCE( závislá od oddelenia), napr.:
  • práca v informačnom systéme
  • kompletizácia spisov a príprava žalôb, príprava právnych podaní
  • kontrola spisovej dokumentácie, archivácia dokumentov a registratúra
  • vypisovanie údajov zo spisovej dokumentácie
  • ostatné práce administratívneho charakteru - kopírovanie, scanovanie atď.
  • v prípade záujmu práca aj na recepcii spoločnosti
  • účtovníctvo

Máte záujem o prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojej oblasti?
Staňte sa členom dynamického tímu nadnárodnej spoločnosti pracujúcej v oblasti inkasa a manažmentu pohľadávok.

Úspešnému kandidátovi ponúkame:
  • Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • Perspektívu dlhodobého zamestnania
  • Výborný kolektív
  • Viaceré ďalšie benefity a bonusy

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite prosím na našu e-mailovú adresu Váš profesijný životopis.

Prosím do mailu napíšte aj približné časy, v ktorých by ste chceli pracovať.

Zároveň Vás žiadame, aby ste v sprievodnom liste uviedli Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať LEN ÚSPEŠNÝCH KANDIDÁTOV.

Kontaktujte nás, prosím, len výhradne prostredníctvom e-mailu. Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

ÚSPEŠNÝ/Á KANDIDÁT/KA MUSÍ SPĹŇAŤ TIETO POŽIADAVKY:
  • záujem o dlhodobú spoluprácu
  • odpracovať min. 80 hodín mesačne
  • pracovať minimálne 3x do týždňa
  • dobré komunikačné schopnosti
  • znalosť práce na PC
  • schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
  • zodpovednosť, precíznosť, flexibilita, cit pre detail, asertivita, lojálnosť a schopnosť zvládať stres