Odborný referent právneho oddelenia - súdne výzvy

EOS KSI Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Pajštúnska 5, 851 02 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzické a elektronické spracovanie spisovej dokumentácie
- písomný a telefonický kontakt so súdmi, advokátskymi kanceláriami, exekútormi, dlžníkmi a ďalšími externými a internými klientmi
- evidencia a spracovávanie súdnej korešpondencie, najmä vybavovanie súdnych výziev v prebiehajúcich súdnych, dedičských a konkurzných konaniach, týkajúcich sa vymoženia pohľadávok
- ďalšia administratívna a odborná podpora podľa požiadaviek zamestnávateľa

Máte záujem o prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojej oblasti?
Staňte sa členom dynamického tímu nadnárodnej spoločnosti pracujúcej v oblasti inkasa a manažmentu pohľadávok.

Úspešnému kandidátovi ponúkame:
- Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
- Perspektívu dlhodobého zamestnania
- Možnosť ďalšieho rozvoja v rámci spoločnosti
- Vzdelávanie a profesijný rast
- Výborný kolektív
- Flexibilný pracovný čas
- Ďalšie benefity (sick days, dovolenka navyše, preplácanie cestovného, športových aktivít...)

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite prosím na našu e-mailovú adresu Váš profesijný životopis spolu so sprievodným listom (v slovenskom jazyku), kde stručne zodpoviete na otázku : "Prečo si myslím, že som vhodný kandidát na túto pozíciu?". Zároveň Vás žiadame, aby ste v sprievodnom liste uviedli Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Kontaktujte nás, prosím, len výhradne prostredníctvom e-mailu. Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať LEN ÚSPEŠNÝCH KANDIDÁTOV.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo (môže byť aj prebiehajúce externé štúdium práva)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadovaná prax 1 rok (prípadne aj počas štúdia)
- skúsenosti s prácou v práve a základný prehľad v oblasti legislatívy
- skúseností s písomnými podaniami v oblasti občianskeho a obchodného práva
- výborná znalosť práce na PC (najmä v programoch MS Word, MS Excel, MS Outlook)
- chuť a schopnosť pracovať v tíme
- ochota učiť sa nové veci
- komunikatívnosť
- výborný ústny a písomný prejav
- excelentná gramatika, štylizácia a formulácia
- schopnosť práce pod stresom
- dôslednosť, precíznosť a zmysel pre detail
- samostatné, logické a analytické myslenie

EOS KSI Slovensko, s.r.o. je vedúca spoločnosť na trhu s pohľadávkami na Slovensku. V oblasti spravovania pohľadávok sa zaoberáme najmä mimosúdnym inkasom pohľadávok, súdnym inkasom pohľadávok, odkupovaním pohľadávok, ako aj ďalšími doplnkovými službami. Najväčšími klientmi našej spoločnosti sú banky, poisťovne, úverové spoločnosti, telekomunikačné spoločnosti a takisto aj významné výrobné a obchodné spoločnosti.

Viac informácií o našej spoločnosti sa dozviete na www.eos-ksi.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Pajštúnska 5
851 02 Bratislava
ID: 2389067   Dátum zverejnenia: 27.9.2016