Vedoucí pobočky

EOP & HOKA s.r.o.

Nováky, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Okres Prievidza

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nově vznikající pobočku na Slovenku hledáme Vedoucího pobočky.

Náplň práce:

- samostatné řízení pobočky

- nastavení strategie rozvoje pobočky

- spolupráce s ostatními společnostmi skupiny

- organizování přeprav dle požadavků našich obchodních partnerů a s ohledem na ekonomiku přeprav

Očekáváme:

- zkušenost z oboru přepravy sypkých materiálů min. 3 roky

- SŠ/VŠ ideálně technického, případně ekonomického směru

- zkušenosti s vedením menšího kolektivu

- aktivní řidič (skupina B)

- znalost MS Office

- výborné komunikační a organizační schopnosti

- ochota cestovat

- dispečerské zkušenosti výhodou

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti

- odpovědnou a zajímavou práci na hlavní pracovní poměr

- odpovídající finanční ohodnocení

- možnost vybudovat si vlastní tým

Místo výkonu práce: Zemianské Kostolany - Nováky, okr.Prievidza

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2901546  Dátum zverejnenia: 20.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.