Logo Envisor s. r. o.

Konzultant pre verejné obstarávanie

Envisor s. r. o.

Odborárska 21, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda od 1300 Eur, konečná suma závisí od znalostí a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné odborné poradenstvo v oblasti verejného obstarávania. Realizácia jednotlivých postupov zadávania zákaziek. Konzultačné služby a právne poradenstvo súvisiace s verejným obstarávaním.

- koordinácia a realizácia postupov verejného obstarávania tovarov, služieb a stavebných prác v súlade so zákonom č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v súlade s príslušnými metodickými príručkami,

- príprava podkladov a dokumentácie k jednotlivým postupom verejného obstarávania

- zabezpečovanie všetkých administratívnych úkonov a komunikácie s uchádzačmi v proceseverejného obstarávania,

- riešenie revíznych postupov v procese VO,

- zabezpečovanie informačných povinností voči Úradu pre verejné obstarávanie,

- práca s elektronickými prostriedkami,

- účasť na zasadaní komisií na vyhodnotenie predložených ponúk,

- konzultačné služby a právne poradenstvo v oblasti verejného obstarávania.

​- flexibilný pracovný čas,
​- možnosť práce z home office,
​- možnosť odborného a kariérneho rastu,
- práca v mladom a dynamickom kolektíve,
​- vzdelávacie a rozvojové programy pre zamestnancov.​

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo, Ekonomické, Technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou sú skúsenosti v oblasti verejného obstarávanie, stavebníctva alebo energetiky.

Na osobný pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorí budú spĺňať minimálne požiadavky.

Spoločnosť Envisor s.r.o. ponúka komplexné poradenské služby v oblasti optimalizácie výroby energií, dekarbonizácie a využitia obnoviteľných zdrojov energie. V rámci našich služieb poskytujeme návrh technického riešenia, zabezpečenie verejného obstarávania pre zákazníka, inžiniering a dozor pri implementáciu projektu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Viliam Struhárik
Tel.: +421903564661
E-mail: poslať životopis
ID: 4817110  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac