ENVIROS, s. r. o. – Poradenstvo, konzultácie a vzdelávanie v oblasti energetiky a životného prostredia
Patríme k najvýznamnejším konzultačným spoločnostiam v oblasti poskytovania energetických a environmentálnych služieb, a to nielen v Českej a Slovenskej republike, ale aj v štátoch strednej a východnej Európy a v ďalších európskych a ázijských štátoch. Pracujeme a zmýšľame teamovo, držíme si „rodinného ducha“. Rôznorodý kolektív a rôznorodá práca spoločne s rastom firmy (45 zamestnancov) k nám vnáša zdravú dynamiku.

Do nášho týmu hľadáme Senior/Junior Konzultanta v obore hodnotenia energetickej náročnosti budov :

Náplň práce:
  • spracovanie výpočtov energetickej náročnosti budov
  • spracovanie energetických auditov budov
  • spolupráca v medzinárodných projektoch v oblasti úspor energií

Požadujeme:
  • vzdelanie VŠ technického zamerania
  • znalosť práce s MS Office (Word, Excel)
  • technické znalosti z oboru stavebná fyzika a technika prostredia budov
  • logické uvažovanie, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a pracovitosť
  • odborná znalosť anglického jazyka
  • vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame:
  • prácu na plný úväzok
  • zodpovedajúce platové podmienky
  • flexibilnú pracovnú dobu
  • možnosť odborného a kariérneho rastu
  • možnosť sebarealizácie
  • nástup ihneď
  • prácu v perspektívnom a žiadanom obore
  • prácu v medzinárodnom prostredí

Typ pracovného pomeru: HPP - Pracovná zmluva (možnosť čiastočného úväzku)

Výhodou je: znalosť predpisov v oblasti hospodárenia s energiami a energetickej náročnosti budov (zákony, vyhlášky, normy); osvedčenie energetického audítora; skúsenosti s riadením projektov a získavaním nových projektov; skúsenosti s riadením menšieho týmu; znalosť ruského jazyka; skúsenosti s dotačnými programami (OP KŽP a pod)

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate požadované kritéria, pošlite prosím Váš životopis na e-mailovú adresu [email protected]

ENVIROS, s.r.o., Apollo Business Centre, Prievozská 4D, Blok E, 821 09 Bratislava
www.enviros.sk
ID: 2571290  Dátum zverejnenia: 23.5.2016