Senior Špecialista odd. Research and Development

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov, Hlohovec
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyhľadávanie nových investičných príležitostí pre spoločnosti holdingu,
• príprava rešeršných správ a štúdií k novým investičným príležitostiam, publikovanie schválených výstupov z výskumu a vývoja,
• podrobné technicko-technologické vypracovanie výskumných a vývojových projektov,
• realizácia prieskumu trhu, vrátane vypracovania tendrovej dokumentácie, pri obstarávaní partnerov na dodávku prác a zariadení pre výskum a vývoj,
• spracovanie a vyhodnocovanie ponúk získaných od potenciálnych zmluvných partnerov,
• vypracovanie, prejednanie a úprava komplexnej technickej dokumentácie projektu,
• riadenie čiastkových výskumných, vývojových a prevádzkových úloh,
• komunikácia s ostatnými členmi pracovného tímu v súvislosti s oponentúrou a vzájomným posudzovaním predložených dokumentov a materiálov zo strany zmluvných partnerov,
• spracovanie pripomienok a stanovísk k zásadným materiálom ako aj podkladom pre rozhodovanie GR spoločností holdingu, resp. predstavenstva,
• navrhovanie a prijímanie opatrení, po konzultácii s projektovým tímom, na optimalizáciu budúceho technologického režimu na jednotlivých výrobno – technických prevádzkach z hľadiska kvality a ekonomiky výroby, bezpečnosti práce, protipožiarnej ochrany, hygieny a dodržiavania zákonov a vyhlášok

široký program benefitov

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis na mailovú adresu alebo poštou.
Spätne budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, chemický, chemicko-technologický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

práca s odbornou literatúrou, vyhľadávacími nástrojmi, odborná publikačná činnosť
požadovaná prax 3 - 5 rokov

Výroba bioetanolu

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Trnavská cesta
920 41 Leopoldov
ID: 2730979   Dátum zverejnenia: 11.10.2016