Vedúci oddelenia mechanickej údržby

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov, Hlohovec
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizovanie prác jemu podriadených pracovníkov
- Príprava a predkladanie podkladov pre ročné plány mechanickej údržby v súlade s výrobnými plánmi
- Sledovanie mesačného stavu čerpania nákladov na údržbu jednotlivých prevádzok
- Koordinácia prác externých dodávateľov servisných služieb
- Rieši a zabezpečuje technické zmeny vo výrobe na základe podnetov zodpovedných pracovníkov
- Predkladanie podkladov a nových návrhov na investičné akcie, podľa požiadaviek výroby
- Koordinácia a riadenie pridelených investičných akcií
- Zabezpečenie optimálneho výberu dodávateľov ND a prác po technickej stránke
- Zabezpečenie plánovania a vykonávania preventívnej údržby
- Zabezpečenie a plnenie úloh podľa dispozícií priameho nadriadeného
- podávať návrhy na nápravné a preventívne opatrenia k zisteným odchýlkam od systému manažérstva kvality
- zabezpečuje dodržiavanie kvalitatívnych a kvantitatívnych požiadaviek pri nákupe a preberaní a skladovaní ND a materiálov
- Príprava podkladov a zadávanie dát a údajov pre softwér riadenia údržby

široký benefitný program

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štrukturovaný životopis na mailovú adresu alebo poštou.

Spätne budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax nie je podmienkou.

Výroba bioetanolu

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Trnavská cesta
920 41 Leopoldov
ID: 2698690   Dátum zverejnenia: 27.9.2016