Podpora energetiky a správy areálu - Facility manager Junior

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov, okres Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie požiadaviek správy budov a areálu
• Aktívna komunikácia s potenciálnymi dodávateľmi za účelom optimalizácie technického riešenia
• Sledovanie priebehu a spolupráca na realizácii investičných akcií
• Spolupráca pri nápravných a preventívnych opatreniach spojených s realizáciou investičných akcii
• Sledovanie súladu priebehu investičných akcií s platným harmonogramom
• Starostlivosť o správu budov a nehnuteľnosti v rámci spoločnosti
• Starostlivosť o vyhovujúci technický stav nehnuteľností
• Starostlivosť o čistotu areálu
• Vedie svojich podriadených k dodržiavaniu pracovnej disciplíny
• Vedie svojich podriadených k dodržiavaniu BOZP a PO
• Kontrola a vedenie záznamov o spotrebe energií a médií
• Podieľanie sa na nových investičných akciách spojených s výrobným programom a.s.

bohatý program benefitov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2695775  Dátum zverejnenia: 30.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou