Junior trader

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta 1076/16, 920 41 Leopoldov-Slovlik
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiaczákladná mzda od 1200€ v závislosti od seniority uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za primárne a sekundárne analýzy ktorými monitoruje trh a produkty jemu zverejnené
• podpora oddelenia rozvoja získavaním dát a analýz akvizícii a licenčných možností
• zodpovedný za koordináciu zmlúv medzi spoločnosťou a dodávateľom, odberateľom
• s logistikou priamo vyhodnocuje ceny a riziká dodávok a spoločne navrhujú najvýhodnejšiu variantu
• vedie agendu rýchlych informácii - sledovanie dodávok a expedícii všetkých komodít
• zodpovednosť za nastavenie a riadenie procesov pri importe a exporte poľnohospodárskych komodít vrátane produktov DDGS, repkové šroty a ostatné druhy tovarov v súlade s OFP
• priamy kontakt s dodávateľmi a odberateľmi komodít, riešenie obchodných prípadov
• analýza trhov, príprava podkladov podľa pokynov priameho nadriadeného
• participuje na riešení pohľadávok a logistike dodávok a odberov

• Rozvoj a vzdelávanie
• Mobilný telefón, notebook
• Služobné auto
• Flexibilná pracovná doba

miesto výkonu práce je na dvoch pracoviskách a to Slovensko: Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov
Maďarsko: Györ
V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis na mailovú adresu.

Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• zodpovednosť
• odolnosť voči stresu
• časová flexibilita
• komunikatívnosť
• znalosť maďarského jazyka je podmienkou
• prax v agrobiznise je výhodou
• ochota cestovať

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2217414  Dátum zverejnenia: 6.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac