Podpora logistiky

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Denné sledovanie výroby resp. spotrieb, návozov a expedícií vstupov a výstupov produkcie, kontrola prepravných dokumentov, parametrov dodávaného produktu a kontrola správnosti prepravnej dokumentácie – zaznamenávanie do tabuľky
- Príjem komodít v internom systéme, príprava podkladov
- Obsluha vážneho systému
- Objednávanie ochranných pracovných pomôcok
- Skenovanie dokumentov

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť vzdelávania a profesionálneho rastu
- príspevok na stravovanie
- príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
- príspevok na dochádzanie
- zľava v podnikovej predajni Slov.liehovarov a likérok
- pracovné jubileá/sociálna výpomoc

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť MEROCO, a.s., Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov, www.enagro.sk.

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis na mailovú adresu alebo poštou spolu s nasledujúcim vlastnoručne podpísaným prehlásením:

Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas spoločnosti ENVIRAL, a.s. na správu, spracovanie a evidenciu mojich osobných údajov v zmysle platnej právnej úpravy ochrany osobných údajov, a to najmä v rozsahu údajov uvedených v životopise.

Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

dobrava, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, precíznosť, komunikatívnosť

Sme súčasťou biopalivového holdingu Envien Group. Zaoberáme sa výrobou bioetanolu (bezvodný lieh) z obnoviteľných surovín poľnohospodárskeho pôvodu. Sušené kukuričné výpalky vznikajú ako vedľajší produkt výroby.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Trnavská cesta
920 41 Leopoldov

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1882511   Dátum zverejnenia: 4.7.2017