Podpora logistiky

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Denné dopĺňanie údajov do reportov pre výrobu
Denné sledovanie spotrieb materiálu pre výrobu
Vystavovanie objednávok v internom systéme
Vystavovanie expedičných dokumentov
Kontrola a kompletizácia prichádzajúcich a odchádzajúcich dokumentov
Kontrola potvrdených prepráv v colnom systéme
Príjem vstupných materiálov do interného systému
Zadávanie žiadanok do interného systému
Kontrola plánovaných príjmov a expedícií + prislúchajúcich dokumentov

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť vzdelávania a profesionálneho rastu
- príspevok na stravovanie
- príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
- príspevok na dochádzanie
- zľava v podnikovej predajni Slov.liehovarov a likérok
- pracovné jubileá/sociálna výpomoc

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť MEROCO, a.s., Trnavská cesta, 920 41 Leopoldov, www.meroco.sk.

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis na mailovú adresu alebo poštou spolu s nasledujúcim vlastnoručne podpísaným prehlásením:

Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas spoločnosti ENVIRAL, a.s. na správu, spracovanie a evidenciu mojich osobných údajov v zmysle platnej právnej úpravy ochrany osobných údajov, a to najmä v rozsahu údajov uvedených v životopise.

Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

dobrava, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, precíznosť, komunikatívnosť

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1882511  Dátum zverejnenia: 13.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850€ brutto