Rušňovodič / vedúci posunu

ENVIRAL, a.s.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie a riadenie posunu na vlečkách závodov , riadenie hnacích vozidiel na vlečke závodov
- denná kontrola hnacích vozidiel,
- správne a včasné prichystanie železničných vozňov k nakládke a vykládke,
- zabezpečenie pristavenia všetkých železničných vozňov na váženie
- plombovanie, polepenie vozňov pripravených na expedíciu,
- údržba vlečky
- realizuje prevádzkové ošetrenie hnacích vozidiel,
- vykonáva permanentnú vizuálnu kontrolu technického stavu železničnej vlečky,
- vykonanie pravidelných a odborných skúšok, školení a preskúšaní organizovaných zložkami ŽSR ÚIVP v zmysle platných predpisov.

široký program benefitov

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis na mailovú adresu.
Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Pozíciu obsadzujeme pre našu holdingovú spoločnosť RT Logistic, a.s.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.5.2017 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

železničná doprava

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Spoľahlivosť, precíznosť, praktické myslenie.

odborná skúška č. 511 – rušňovodič, vedúci posunu vo vlečke

Výroba bioetanolu

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Trnavská cesta
920 41 Leopoldov

Kontakt

ID: 1869339   Dátum zverejnenia: 24.4.2017