Vodič nákladného vozidla

ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Korytovská 20, 951 41 Lužianky, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

preprava odpadov, zber komunálneho odpadu a druhotných surovín,
bežná úprava a drobné opravy na vozidle

práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a Váš profil zodpovedá našim požiadavkám, reagujte na ňu prosím písomne na adresu spoločnosti alebo na e-mail [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

dopravné

Vodičský preukaz

C

bezúhonnosť, samostatnosť, zodpovedný prístup k práci,
požadujeme platné doklady : zdravotná spôsobilosť, kval. karta vodiča, karta vodiča, psychotesty

ENVI – GEOS Nitra, s.r.o. je slovenská spoločnosť založená v roku 1993. Poskytuje služby v oblasti nakladania s odpadmi. Zabezpečujeme komplexné odpadové hospodárstvo pre výrobné a obchodné spoločnosti a komunálnu sféru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2201096  Dátum zverejnenia: 29.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou