Obchodný reprezentant

EnTrade SK, s.r.o.

Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
24.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1500 EUR/mesiac, Fixný plat + pohyblivá zložka odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávať nových zákazníkov s cieľom predaja produktov spoločnosti
- aktívna komunikácia so zákazníkmi
- starostlivosť o nových a existujúcich zákazníkov
- plniť plán predaja produktov v portfóliu spoločnosti pre segment SME a domácnosti
- akvizičná činnosť
- osobný kontakt s potencionálnymi odberateľmi
- práca v teréne
- týždenný reporting

- motivačné ohodnotenie
- bezplatné zaškolenie ( vhodné aj pre absolventov bez praxe)
- bonusy v prípade dobrých výkonov
- mladý dynamický kolektív
- kariérny postup
- vzdelávanie v oblasti obchodu

V prípade vášho záujmu zasielajte štruktúrovaný životopis na mailovú adresu [email protected]
Uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám budeme kontaktovať do 14 dní telefonicky so spresnením termínu a miesta výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť v oblasti obchodu, akvizičný obchod
- orientácia na výsledok
- asertivita
- psychická odolnosť, samostatnosť
- schopnosť vyjednávať
- prezentačné zručnosti
- ochota a schopnosť učiť sa nové veci
- schopnosť budovania vzťahov so zákazníkmi

Sme obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá úsporu v oblasti energií. Svojím zákazníkom poskytujeme komplexnú ponuku na úsporu elektrickej energie a plynu. Ponúkané produkty sú určené pre firemnú klientelu ako aj pre verejný sektor.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1560648  Dátum zverejnenia: 20.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1500 EUR/mesiac, Fixný plat + pohyblivá zložka odmeny