Front office

Enterprise-Czechocar

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Renomovaná stabilní dopravní společnost Czechocar CZ, spol. s r.o. zastupující společnost Enterprise Rent A Car jak na českém tak nově i na slovenském trhu přijme do svého týmu nového pracovníka.

Do našeho nově budovaného týmu na Bratislavském letišti přijmeme kolegu/kolegyni na hlavní pracovní poměr na pozici front office s možností karierního růstu na pozici Supervisor.

Pracovník na front office bude obsluhovat naši zahraniční klientelu, komunikovat převážně v anglickém jazyce na denní bázi, zpracovávat objednávky a následně realizovat celý pronájem vozu.

Požadujeme:

  • dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • práci na PC
  • zvládání základních administrativních úkonů
  • týmového ducha
  • časovou flexibilitu
  • bezúhonnost

Výhodou bude, pokud budete mět

  • další cizí jazyk
  • práci v Heliosu

Co vám můžeme nabídnout

  • Hlavní pracovní poměr
  • Nástupní měsíční mzda od 850 - 900 EUR spolu s příplatky jako jsou provize z doprodeje služeb a odměny za nejlepšího prodejce měsíce
  • Možnost čtvrtletních prémií a bonusů
  • Garance mobility
  • Služební notebook
  • Firemní oblečení
  • Služební telefon vč. LTE dat

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 3126995  Dátum zverejnenia: 10.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.