Obchodný zástupca

enter design s.r.o.

Hutnicka 1, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vydavateľská a reklamná agentúra s 2o ročnou pôsobnosťou príjme obchodných zástupcov do každého okresu v SR na predaj atraktívneho web produktu. Táto činnosť sa môže vykonávať aj ako vedľajší pracovný pomer. Požadujeme živnostenský list. Preferujeme uchádzačov so skúsenosťou v oblasti obchodu a predaja. Príjemné vystupovanie, spoľahlivosť a aktívne vyhľadávanie klientov je základnou podmienkou pre úspešný štart v našej spoločnosti. Z našej strany ponúkame atraktívne finančné ohodnotenie formou provízneho systému, prácu v mladom, dynamickom a pozitívne naladenom kolektíve. Základy administratívy sú podmienkou.

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Možnosť kariérneho rastu
- Špeciálne motivačné benefity

- Práca iba na živnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Reklamná a vydavateľská agentúra. Vydavateľ mesačníka kamdomesta a prevádzkovateľ web portálu kamdomesta.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2036261  Dátum zverejnenia: 19.5.2016