Riaditeľka súkromnej materskej školy

ENPORA s.r.o

Miesto práce
Javorková 29/1, 01001 Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
01.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dosiahnutého vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadi, koordinuje a kontroluje prevádzku v zmysle vyhlášky MSSR v platnom znení
riadi plynulosť prevádzky poskytovania vzdelávania a zodpovedá za jeho odbornú úroveň
koordinuje zvyšovanie odbornej spôsobilosti zamestnancov
zabezpečuje vypracovanie programov výchovnovzdelávacej činnosti
zabezpečuje a kontroluje dodržiavanie zásad BOZP a zodpovedá za technický stav priestorov

Informácie o výberovom konaní

rokov praxe v predškolskom zariadení

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

odborná a pedagogická spôsobilosť v zmysle vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Zz ,ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady
ukončené funkčné vzdelávanie podľa § 34 zákona 317/2009 Zz o pedagogických zamestnancoch
komunikatívnosť,schopnosť samostatne riešiť problémové situácie a rozhodovať vo veciach v zmysle náplne práce
zdravotná spôsobilosť v zmysle § 10 zákona č.317/2009Zz o pedagogických zamestnancoch
predloženie návrhu koncepcie rozvoja MŠ

Súkromná materská škola zaradená do siete škôl a školských zariadení od 1.9.2007

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1810755  Dátum zverejnenia: 23.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dosiahnutého vzdelania a praxe