Technológ - plánovač výroby

ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS, s.r.o.

Krškany pri Leviciach, okres Krupina, okres Žarnovica, okres Levice, okres Nitra, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytváranie výrobných plánov podľa objednávok
• Plánovanie výroby podľa objednávok a termínov dodania
• Plánovanie výroby s ohľadom na maximálne efektívne využitie
strojno-technologických zariadení
• Riešenie technologických záležitostí a otázok
• Sledovanie a kontrola dodržiavania výrobného plánu
• Správa a on-line aktualizácia výrobného programu
• Úzka a efektívna spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami
(výroba, logistika, obchod...)
• Komunikácia s plánovacím oddelením v zahraničí
• Komunikácia v slovenčine/angličtine
• Vykonávanie ďalších činností podľa rozhodnutia nadriadených
zamestnancov

• Zaškolenie na pracovnú pozíciu
• Zodpovedná práca s vysokou mierou sebarealizácie s perspektívou
dlhodobej pracovnej príležitosti v stabilnej a renomovanej
zahraničnej spoločnosti
• Primerané platové ohodnotenie
• 13. plat
• Závodné stravovanie
• Pitný režim
• Podmienky pre trvalý rozvoj, osobný a profesionálny rast
• Možnosť využitia a zdokonaľovania cudzieho jazyka

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti.
Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme odpovedať len vybraným uchádzačom a pozveme ich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti s prácou vo výrobnej spoločnosti výhodou
Skúsenosti s plánovaním výroby a zostavovaním a sledovaním výrobných plánov výhodou
Aktívny prístup k riešeniu problémov
Samostatnosť, zodpovednosť
Presnosť, schopnosť dosledovať veci až do finálneho vyriešenia
Komunikatívnosť, zmysel pre tímovú prácu
Lojalita

Spoločnosť ENPAY je významným dodávateľom transformátorových komponentov na trhu. Závod na Slovensku sa venuje výrobe magnetických jadier a oceľových častí, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou kompletného transformátorového jadra a taktiež výrobe reaktorových jadier a vinutých jadier rôzneho typu.
V neposlednom rade je ENPAY významný dodávateľ tienidiel, ktoré sú využívané vo výkonových transformátoroch.
Ako dlhoročný výrobca magnetických častí, ktorý takmer 100 % svojej výroby exportuje na zahraničné trhy, je ENPAY partnerom globálnych spoločností ako Hitachi-ABB, SGB-Smit, Siemens, Ritz International alebo Schneider Electric.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2169743  Dátum zverejnenia: 3.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou