Majster vo výrobe

ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS, s.r.o.

Krškany pri Leviciach, okres Banská Štiavnica, okres Krupina, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie kolektívu pracovnikov vo vyrobe - 10-20 pracovnikov
Plánovanie, kontrola, riadenie výroby
Zabezpečovanie plynulého chodu výrobného procesu.
Riešenie technických problémov vo výrobe a kontrola kvality výroby, kontrola nepodarkov, analýza príčin.
Evidencia materiálu, technologického procesu výroby
Kontrola evidencie dochádzky
Zabezpečenie a kontrola dodržiavania pracovnej disciplíny
Hodnotenie a motivácia zamestnancov
Plnenie iných úloh a povinností podľa rozhodnutia nadriadených
Práca v zmennej prevádzke

• zaškolenie na pracovnú pozíciu
• zodpovedná práca s vysokou mierou sebarealizácie s perspektívou
dlhodobej pracovnej príležitosti v stabilnej a renomovanej zahraničnej
spoločnosti
• adekvátne platové ohodnotenie
• prémiová zložka k platu
• príplatky k platu
• 13. plat (v závislosti od podmienok určených firmou)
• závodné stravovanie
• pitný režim
• podmienky pre trvalý rozvoj, osobný a profesionálny rast

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 23.3.2016
K CV v slovenskom jazyku pripojte, prosím, súhlas so spracovaním osobných údajov.
Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti.
Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme odpovedať len vybraným uchádzačom a pozveme ich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske,elektrotechnické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax v riadení v oblasti výroby min. 3 roky
Dobrá znalosť technickej dokumentácie
Progresívne myslenie, aktívny prístup k riešeniu problémov
Organizačné a komunikačné schopnosti
Schopnosť riadiť pracovný kolektív,
Dobré technické znalosti, schopnosť riešiť problémy vo výrobe-technické, organizačné,evidencia materiálu, evidencia technologického postupu výroby

Spoločnosť ENPAY je významným dodávateľom transformátorových komponentov na trhu. Závod na Slovensku sa venuje výrobe magnetických jadier a oceľových častí, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou kompletného transformátorového jadra a taktiež výrobe reaktorových jadier a vinutých jadier rôzneho typu.
V neposlednom rade je ENPAY významný dodávateľ tienidiel, ktoré sú využívané vo výkonových transformátoroch.
Ako dlhoročný výrobca magnetických častí, ktorý takmer 100 % svojej výroby exportuje na zahraničné trhy, je ENPAY partnerom globálnych spoločností ako Hitachi-ABB, SGB-Smit, Siemens, Ritz International alebo Schneider Electric.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2169660  Dátum zverejnenia: 25.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou