Reagujte bez životopisu

Lakovník/lakovač

ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS, s.r.o.

Miesto práce
Enpay, Zajačia dolina, Krškany-Zajačia dolina
Termín nástupu
ihneď
Od 1 240 EUR/mesiacnástupná mzda* od 866€ závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava hotových komponentov na lakovanie
- Lakovanie s ručnou striekacou pištoľou
- Balenie hotových výrobkov po lakovaní
- Práca v súlade s BOZP
- Práca na zmeny

Mesačná hrubá mzda od 1240€ je tvorená základnou hrubou mzdou*
+Osobné ohodnotenie do 20% z HM
+Dochádzkový bonus 100€
+Cestovný príplatok podľa km 20€-100€
+Rizikový príplatok

Ďalšie príspevky/benefity:
Príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia
Príspevok na stravu nad rámec zákona - zamestnanec si hradí 0,60€
Príplatok za nadčas nad rámec zákona (až do 100€)
Zaujímavé platové príplatky
13. a 14. plat
Odmena pri pracovnom jubileu 5, 10, 15 odpracovaných rokov
Odmena 100€ pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa
Sociálny program
Príspevok na rehabilitáciu
Rekondičné pobyty v kúpeľoch
Školenia
Pitný režim
Práca v renomovanej a stabilnej zahraničnej spoločnosti
Možnosť dlhodobej spolupráce

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Lakovník / Lakovač

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Úplný začiatočník
Lakovanie - Mierne pokročilý
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Základy
Viazačský preukaz - Základy
Žeriavnický preukaz - Základy
Čítanie výkresov - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 1 rok vo výrobe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v lakovaní výhodou
Samostatnosť, spoľahlivosť, schopnosť rozhodovania
Rýchle, konštruktívne riešenie problémov
Spoľahlivosť

Spoločnosť ENPAY je významným dodávateľom transformátorových komponentov na trhu. Závod na Slovensku sa venuje výrobe magnetických jadier a oceľových častí, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou kompletného transformátorového jadra a taktiež výrobe reaktorových jadier a vinutých jadier rôzneho typu.
V neposlednom rade je ENPAY významný dodávateľ tienidiel, ktoré sú využívané vo výkonových transformátoroch.
Ako dlhoročný výrobca magnetických častí, ktorý takmer 100 % svojej výroby exportuje na zahraničné trhy, je ENPAY partnerom globálnych spoločností ako Hitachi-ABB, SGB-Smit, Siemens, Ritz International alebo Schneider Electric.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1830228  Dátum zverejnenia: 15.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 240 EUR/mesiac