Personalista - mzdový účtovník

ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS, s.r.o.

Miesto práce
Enpay, Zajačia dolina, Krškany-Zajačia dolina
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiaczákladná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovávanie miezd
- Prihlasovanie ZP/SP (zmeny, nástupy, výstupy)
- spracovanie a zasielanie výkazov do ZP, SP, FS
- Zostavenie a kontrola mzdovej uzávierky
- štatistické výkazy - ich spracovanie
- Aktualizácia a archivácia dokumentov
- Ročné zúčtovanie ZP a RZD
- Spracovanie časti personálnej agendy
- Lekárske prehliadky
- Evidencia školení
- Aktívny monitoring platnej legislatívy v oblasti personalistiky a miezd a implementácia smerníc spoločnosti

Adekvátne platové ohodnotenie
Práca v stabilnej renomovanej zahraničnej spoločnosti
Podmienky pre trvalý rozvoj, osobný a profesionálny rast
Cestovný príplatok

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti.
Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme odpovedať len vybraným uchádzačom a pozveme ich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť práce v mzdovom systéme SOFTIP a dochádzkovom systéme RON
Orientácia v pracovnoprávnej legislatíve
Práca s PC , Excel, Word
Tímová práca

Spoločnosť ENPAY je významným dodávateľom transformátorových komponentov na trhu. Závod na Slovensku sa venuje výrobe magnetických jadier a oceľových častí, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou kompletného transformátorového jadra a taktiež výrobe reaktorových jadier a vinutých jadier rôzneho typu.
V neposlednom rade je ENPAY významný dodávateľ tienidiel, ktoré sú využívané vo výkonových transformátoroch.
Ako dlhoročný výrobca magnetických častí, ktorý takmer 100 % svojej výroby exportuje na zahraničné trhy, je ENPAY partnerom globálnych spoločností ako Hitachi-ABB, SGB-Smit, Siemens, Ritz International alebo Schneider Electric.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1726152  Dátum zverejnenia: 1.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac