Zvárač 135, 111, 145 a potrubár

Enmont s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 3000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie oceľových konštrukcií, platní a potrubia.
Výroba žeriavov, mostov, železničných vagónov a kontajnerov.

Dlhodobá práca na ŽL.
U zváračov CO2 faktúry zaplatené do 20 dní!

Ak vás táto ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite svoj životopis spolu s kópiou, platných certifikátov na mail: [email protected],
tel. číslo: 0905/534505.

Máme záujem len o vážnych záujemcov, ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kvalitných zváračov, ktorí majú dlhodobé skúsenosti so zváraním konštrukcií a potrubia, aspoň jedným platným certifikátom zvárača z uvedených:
EN 287 – 1, 135 T BW 1.2-6 S t10 D50 H-L045 ss nb.
EN 287 – 1, 135 P BW 1.2-6 S t10 PF ss nb.
EN 287 – 1, 135 P FW 1.2-6 S t12,5 PF ml.

EN 287 – 1, 111 P BW 1.2-6 S t10 D50 H-L045 ss nb.
EN 287 – 1, 111 P FW 1.2-6 S t10 PD ml.
EN 287 – 1, 111 P BW 8 S t10 D50 H-L045 ss nb.
EN 287 – 1, 111 P FW 8 S t10 PD ml.

EN 287 – 1, 141 T BW 5-6 S t10 D50 H-L045 ss nb.
EN 287 – 1, 141 P BW 5-6 S t10 PF ss nb.
EN 287 – 1, 141 T BW 8 S t10 D50 H-L045 ss nb.
EN 287 – 1, 141 P BW 8 S t10 PF ss nb.

Kombinácia viacerých certifikátov výhodou!

Zámočníctvo, kovoobrábanie, opravy pracovných strojov, uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2095542  Dátum zverejnenia: 24.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 3000 EUR/mesiac