Zvárač 135

Enmont s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 7.50 EUR/hodina, na ŽL.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie oceľových konštrukcií: výroba žeriavov, mostov, železničných vagónov a kontajnerov.

Dlhodobá práca na ŽL.
Faktúry zaplatené do 20-ích dní!

Ak vás táto ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite svoj životopis spolu s kópiou, platných certifikátov na mail: [email protected].
Info na tel. číslo: 0905/534505.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kvalitných zváračov, ktorí majú dlhodobé skúsenosti so zváraním hrubostenných konštrukcií, s platným certifikátom zvárača podľa:
EN 287 – 1, 135 T BW 1.2-6 S t10 D100-150 H-L045 ss nb.
EN 287 – 1, 135 P BW 1.2-6 S t10 PF ss nb.
EN 287 – 1, 135 P FW 1.2-6 S t12,5 PF ml.

Zámočníctvo, kovoobrábanie, opravy pracovných strojov, uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1935342  Dátum zverejnenia: 10.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 7.50 EUR/hodina, na ŽL.