Zvárač 141/111, 111, 135 aj ZM-1

Enmont s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 3000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prosím pozorne si prečítajte celý inzerát a reagujte až po zvážení ponuky!
Ak máme uvedenú prácu aj vybaviť, nie je možné riešiť otázky už tu raz uvedené!

Zváračské práce CO2 s úradnou skúškou v SR, Trnavský a Banskobystrický kraj.
Možnosť práce na turnusy!
Cena práce 7 EUR/hod
Nástup ihneď

JE Mochovce.
zvárač: 111 P FW materiál nerez (8), kombinácia výhodou.
cena práce 10 EUR/hod.

Dlhodobá práca na živnostenský list.
Po zapracovaní možnosť práce v zahraničí.

Informácie o výberovom konaní

Ak vás táto ponuka zaujala pošlite:
- svoj životopis s telefónnym číslom
- kópiu živnostenského listu
- zvárači - platné certifikáty

Info na tel. číslo: 0905/534505 prosím volať len po prečítaní inzerátu!
Máme záujem len o vážnych záujemcov!

Ak vás táto ponuka zaujala pošlite svoj životopis s telefónnym číslom spolu s kópiou živnostenského listu, platných certifikátov: [email protected], info na tel. číslo: 0905/534505.

Upozorňujeme uchádzačov, že požadované doklady s telefónnym číslom sú potrebné k zaradeniu uchádzača do výberového konania a napr. zvárači bez platných certifikátov a telefónneho čísla budú uchádzači ihneď vyradení z výberového konania!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

U zváračov predpokladáme platný certifikát zvárača.
Dobrý zdravotný stav.

Zámočníctvo, kovoobrábanie, opravy pracovných strojov, uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1616580  Dátum zverejnenia: 19.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 3000 EUR/mesiac