Nastavovač / Nastavovač v zácviku

ENL SK s.r.o.

Miesto práce
Veľké Kostoľany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
záleží od skúseností, cca 950 - 1520 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného nastavovača vstrekolisov so skúsenosťami alebo aj bez nich. Kandidáta, ktorý naozaj chce a vie to aj ukázať, si zaškolíme. Ak si šikovný, zručný, nebojíš sa naučiť sa niečo nové, tak je táto pozícia možno práve pre teba.
Tvojou úlohou bude posilniť náš technický tím, svojim kolegom by si mal byť oporou najmä pri výmene foriem, spúšťaní výroby, postupne ťa naučíme samostatnosti, aby si bol možno časom schopný viesť si svoju smenu po technickej stránke. Ide o prácu na 3 zmeny.

Mladý kolektív
Zaškolenie, možnosť ďalšieho rastu
Výhodné platové ohodnotenie
Dochádzkový bonus
Iné príplatky nad rámec zákonníka práce
Koncoročné odmeny
Vianočný večierok, športový deň

Ak máš záujem pracovať v našom tíme, pošli nám prosím svoj životopis. Vybraných uchádzačov si pozveme na výberové konanie. Ďakujeme za váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Správny kandidát musí byť technicky zdatný, šikovný, zručný, schopný samostatne myslieť a pracovať. Človek, ktorý chce a vie si poradiť v každej situácii.

Spoločnosť ENL pôsobí na trhu viac ako 50 rokov, v priebehu ktorých získala množstvo skúseností od návrhu foriem až po lisovanie náročných technických súčiastok tej najvyššej kvality. V roku 2008 sa spoločnosť rozhodla rozšíriť svoje pôsobenie aj do automobilového sektoru a založila pobočku na Slovensku. ENL SK s.r.o. sa zaoberá hlavne vstrekovaním technických plastov a ich montážou a sústružením kovových dielcov na následné oblisovanie plastom. Pobočka vo Veľkých Kostoľanoch zamestnáva momentálne približne 74 ľudí .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1749572  Dátum zverejnenia: 6.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: záleží od skúseností, cca 950 - 1520 Eur