Kuchár do bistra a kaviarne Enjoy Coffee v centre mesta

ENJOY BISTRO

Miesto práce
Michalská 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava ľahkých a zdravých jedál ako šaláty, pšeno, sendviče, palacinky, pohánka, kuracie mäso a podobne
samostatná práca v kuchyni
príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka a receptúr, zabezpečenie kvality a servírovania jedál
dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
zodpovednosť za skladové zásoby a suroviny a za hospodárenie
dodržiavanie štandartov a pravidiel prevádzky
pracovná doba na zmeny formou krátky/dlhý týždeň

motivačná mzda, záruka pravidelného mesačného príjmu
zamestnanecké kredity na stravovanie v prevádzke
zamestnanecké zľavy

Informácie o výberovom konaní

Prosím zaslať svoj životopis na [email protected]
Budeme kontaktovať len potenciálnych uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

záujem pracovať v zdravšej kuchyni, pozitívny vzťah ku gastronómii
kreativita pri zdobení jedál vítaná
profiremný typ osobnosti
zodpovednosť a spoľahlivosť, odolnosť voči stresu
prax na pozícii je výhodou

Krásne Bistro v srdci historického centra Bratislavy priamo pod Michalskou vežou, ktoré ponúka nielen skvelú kávu a koláče ale aj chutné jedlá a výbornú atmosféru. Viac na IG @enjoybistrosk a na www.enjoybistro.sk
Možno hľadáme práve teba:)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2151779  Dátum zverejnenia: 26.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na pohovore