Globálny komponent inžinier

Enics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stať sa Globálnym komponent inžinierom je výborou príležitosťou pre absolventov ale takisto pre kandidátov , ktorí majú skúsenosti s podobnou pozíciou.

- anglický jazyk budeš denne využívať na komunikáciu s našimi ostatnými biznis jednotkami, pre ktoré budeš podporou vo viacerých oblastiach,
- k svojej práci budeš potrebovať elektrotechnické vzdelanie, resp. vyhlášku - min. §21 - tvojou úlohou bude pri implementácii produktu do BU zadávanie dát o jednotlivých komponentoch a zakaznickych produktoch do systému, resp. pri zmene komponentu aleno produktu
- určiť či sú komponenty správne identikované ,
- overovať špecifikácie,
- sledovať životnosť komponentov,
- dohľadávať informácie o komponentoch ,
- vytipovávať alternatívy na komponenty,
- komunikovať s výrobcami komponentov,
- zúčastňovať sa na rôznych projektoch, ...

Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie, mladý kolektív
√ Možnosť navštevovať bezplatne kurzy anglického jazyka v spoločnosti,
√ Kariérny rast
√ Pre absolventov veľmi dobrá príležitosť na získanie prehľadu a tým možnosti rásť na iné inžinierske prípadne manažérske pozície
√ Motivujúce finančné ohodnotenie
√ Nefinančné benefity - napríklad firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,pružný pracovný čas, ... a iné.

Ďakujeme,že rešpektujete naše právo výberu. Kontaktovaní budú len vybratí uchádzači. O priebehu výberového procesu sa môžete informovať na tel. čísle: +421 915 738 009

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uvedená pozícia si vyžaduje z osobnostných predpokladov : zodpovedný prístup, ochotu sa učiť nové veci , pozornosť,
Znalosti : anglický jazyk, elektro vyhlášku § 21 (vieme dorobiť)
Záľuby: Rádioamatér

Medzinárodná spoločnosť Enics patrí medzi popredné spoločnosti zaoberajúce sa elektronickými výrobnými službami v oblasti priemyslu a medicínskej techniky. Poskytuje konečné riešenia pozostávajúce z vyhotovenia návrhu, predstavenia produktu, výroby, dodávateľského manažmentu a popredajných služieb počas celej životnosti produktu. Momentálne zamestnáva v Novej Dubnici cez 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Trenčianska 19
018 51 Nová Dubnica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vanda Jančová
Tel.: +421915738009
E-mail: poslať životopis
ID: 3156963   Dátum zverejnenia: 10.8.2017