Test inžinier

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovávanie testovacích programov pre IC a funkčné testery,
• vykonávanie údržby týchto zariadení,
• zabezpečovanie a komplexná starostlivosť o príslušné testovacie adaptéry,
• komplexné spracovanie skúšobných postupov elektronických prístrojov a ich implementácia do výroby

√ Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie, mladý kolektív
√ Možnosť navštevovať bezplatne kurzy anglického jazyka v spoločnosti,
√ Kariérny rast,
√ Motivujúce finančné ohodnotenie,
√ Nefinančné benefity - napríklad firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,uvoľnená pracovná atmosféra .

Ak Vás ponuka zaujala tešíme sa na Vaše CV v slovenskom a anglickom jazyku.
Ďakujeme, že rešpektujete naše právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá pre danú pozíciu.
Zaslaním požadovaných dokumentov poskytujete súhlas podľa Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov s ich spracovaním a to výlučne pre výberový proces.

S pozdravom
HR tím Enics Slovakia, s. r. o. :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

• predchádzajúce skúsenosti s opravami alebo správou testovacích zariadení, riešením operatívnych ale aj zložitejších problémov s testovacími zariadeniami a adaptérmi...
• elektrotechnické vzdelanie,
• anglický jazyk - mierne pokročilý (komunikácia v anglickom jazyku so zahraničnými zákazníkmi)
• Vyhl. MPSV a R č. 508/2009 Z.z. min. 21
• znalosť programovacieho jazyka,
• schopnosť zamerať sa na problém a vyriešiť ho
• analytické, logické a technické myslenie

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mario Mojžiš
Tel.: +421905836831
E-mail: poslať životopis
ID: 3096330  Dátum zverejnenia: 8.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou