Materiálový analytik

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Myslíš si, že máš analytické myslenie, rád pracuješ v tíme ale takisto si schopný pracovať aj samostatne? Vieš pracovať s Excelom,ovládaš angličtinu na mierne pokročilej úrovni, nerád/nerada odkladáš "neriešiteľné" situácie bokom ale radšej nájdeš riešenie a pracuješ na neustálom zlepšovaní?

Náplň práce:
• zabezpečovanie vsetkých potrebných analýz pre oddelenie logistiky (DSCM) a oddelenie CRM,
• podpora strategického a operativneho nákupu pri interných projektoch,
• preverovanie materiálovej dostupnosti podľa zmenených požiadaviek jednotlivých zákazníkov v sériovej fáze výroby,
• monitorovať a analyzovať nadbytočné a nepotrebné zásoby, aktívna práca a spolupráca na ich eliminovaní,
• monitorovať a analyzovať materialové ceny, zákaznícke materiálové ceny,
• kontinuálne zlepšenie tvorby materiálového manažmentu, navrhuje riešenia

√Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
√ Možnosť navštevovať bezplatne kurzy anglického jazyka v spoločnosti,
√ Kariérny rast - ak si šikovný máme veľa príležitostí pre tvoj kariérny rast,
√ Motivujúce finančné ohodnotenie - ukáž , že si kvalitný zamestnanec, že si svoje úlohy plníš zodpovedne a môžeš dostať prehodnotenie platu ak je s tebou nadriadený spokojný,
√ Nefinančné benefity - napríklad firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,priateľská pracovná atmosféra .•školenia, teambuildingy, firemné večierky, atď.

Ak máte rád/rada výzvy, ste flexibilný/á a zodpovedný/a radi Vás uvidíme osobne. Presvedčte nás, že práve VY ste tým správnym človekom pre našu spoločnosť a zašlite nám svoj životopis s motivačným listom.

Práca je vhodná pre uchádzačov, ktorí radi pracujú s dátami , excelom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Anglický jazyk - mierne pokročilý
MS Excell pokročilý
Práca s dátami
Analytické myslenie
Reporting

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 7 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mario Mojžiš
Tel.: +421905836831
E-mail: poslať životopis
ID: 3093385  Dátum zverejnenia: 6.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou