Produktový špecialista (technická podpora výroby)

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
podľa skúseností dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti:
• Produktový špecialista je podporou pre Produktového inžiniera,
• Vytvára pracovné inštrukcie pre operatívnych pracovníkov,
• Vytvára a updatuje dokumentáciu k produktom v spolupráci s Produktovým inžinierom, zúčastňuje sa zmenového procesu (ECO)
• Prvý technický kontakt pre operatívnych pracovníkov na linkách - Technická podpora ostatných pracovníkov na linkách pri pri problémoch spojených s pracovnými inštrukciami a výrobou produktu
• V spolupráci s produktovým inžinierom, vlastníkom procesu a test inžinierom pracujú na neustálom zlepšovaní procesov výroby produktov.
• Spracúva zákaznícke dáta pre optimálne výrobné procesy
• Zúčastňuje sa pri zavádzaní nového produktu do výroby ( technická dokumentácia, zaškolenie pracovníkov, pri pilotoch kontrola 1. kusov)
• Dopĺňa Quality Plan, Control Plan
• Dopĺňa FMEA v spolupráci s Produkt inžinierom
• Zúčastňuje sa zákazníckych auditov
• Aktívne sa zúčastňuje na projektoch za úcelom zlepšovania a znižovania nákladov (Kaizen)
• Zúčastňuje sa procesu vyraďovania/zošrotovania produktov
Právomoci:
• Meniť produktovú dokumentaciu , školiť trénerov, lídrov,v prípade zložitého procesu aj zamestnancov
• V prípade neprítomnosti Produktového inžiniera je oprávnený komunikovať so zákazníkom,
• Dávať podnety na zefektívnenie výroby produktov, na zmenu lay out liniek
• Dať podnet na zastavenie výroby,

Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie, mladý kolektív
√ Možnosť navštevovať bezplatne kurzy anglického jazyka v spoločnosti,
√ Kariérny rast podľa tvojej šikovnosti,
√ Motivujúce finančné ohodnotenie,
√ Nefinančné benefity - napríklad firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,uvoľnená pracovná atmosféra, výzvy a možnosť byť kreatívny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, preferovane elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vzdelanie technického smeru, preferovane elektrotechnika/elektronika alebo skúsenosti min. 1 rok na podobnej pozícií
• AJ mierne pokročilý
• logické myslenie, technické myslenie
• prozákaznícka orientácia,
• schopnosť zvládať stresovú záťaž
• schopnosť efektívne komunikovať, schopnosť presvedčiť a argumentovať, vyjednávať
• Znalosť procesov výhodou
• schopnosť robiť rozhodnutia a následne ich implementovať po konzultácií s nadriadeným

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mario Mojžiš
Tel.: +421905836831
E-mail: poslať životopis
ID: 2999920  Dátum zverejnenia: 5.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa skúseností dohodou