Inžinier kvality

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikovať so zákazníkom vo veciach týkajúcich sa kvality, prezentácia výsledkov
• Analyzovať príčiny a odchýľky vo výrobnom procese od definovaných požiadaviek kvality (nedostatkov)
• Vyhodnocovať analýzy a chyby z hľadiska kvality a výrobného procesu.
• Viesť, tvoriť a realizovať nápravné a zlepšovacie opatrenia (8D, CAR proces)
• Koordinovať stretnutia zamerané na riešenie problémov kvality
• Riešiť výrobno-kvalitatívne problémy v spolupráci s oddelením inžinierskych servisov a oddelením výroby.
• Riešiť interné a externé reklamácie.
• Uvoľňovať prototypové /pilotné výrobky do sériovej výroby v spolupráci s projektovým manažérom a produktovým inžinierom.
• Aktívne participovať na procese transferov nových výrobkov do výroby.
• Pozastaviť materiál alebo produkt, definovať dôvod pozastavenia, rozhodnúť o NO/PNO resp. rozhodnúť o následných aktivitách a rozhodnúť akým spôsobom bude vykonananá opakovaná kontrola.
• Pozastaviť výrobu, ak by pokračovanie viedlo k ohrozeniu zdravia a života osôb, alebo k evidentnému zníženiu kvality výroby. Okamžite informovať nadriadeného vedúceho zamestnanca.
• Vyhodnocovať a reportovať výrobné dáta z pohľadu kvalitatívnych KPI (DPMO, FPY, PPM, šrot) za účelom trvalého zlepšovania výrobku/procesu

Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie, mladý kolektív
√ Možnosť navštevovať bezplatne kurzy anglického jazyka v spoločnosti,
√ Kariérny rast - ak si šikovný máme veľa príležitostí pre tvoj kariérny rast,
√ Motivujúce finančné ohodnotenie
√ Nefinančné benefity - napríklad firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,uvoľnená pracovná atmosféra .

Ak Vás ponuka zaujala tešíme sa na Vaše CV v slovenskom a anglickom jazyku.
Ďakujeme, že rešpektujete naše právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá pre danú pozíciu.
Zaslaním požadovaných dokumentov poskytujete súhlas podľa Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov s ich spracovaním a to výlučne pre výberový proces.

S pozdravom
HR tím Enics Slovakia, s. r. o. :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické prípadne štúdium zamerané na kvalitu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

SŠ elektrotechnické zameranie alebo VŠ elektrotechnické zameranie prípadne VŠ štúdium zamerané na kvalitu
Skúsenosti s výkonom práce na podobnej pozícii min. 2 roky alebo relevantné skúsenosti na pozícii vo výrobnej spoločnosti zameranej na výrobu elektrotechnických produktov )
Výhodou sú skúsenosti nadobudnuté vo výrobnej spoločnosti s elektrotechnickým zameraním nie podmienkou.
Potrebné znalosti na výkon práce:
komunikovať v anglickom jazyku - ústne, písomne,
Práca s PC na pokročilej úrovni - Ms Excel, Ms PowerPoint
Skúsenosť s využívaním niektorých moderných Q metód a techník napr:APQP, PPAP,PFMEA,Control plan, 8D, Ishikawa,5W
Znalosť čítania technickej dokumentácie,výrobných procesov
Výhodou je znalosť kvalitatívnych noriem ISO 9000, IPC A 610 D
Zručnosti: orientácia na detail , samostatnosť, zodpovednosť, analytické myslenie, asertivita.

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mario Mojžiš
Tel.: +421905836831
E-mail: poslať životopis
ID: 2891478  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou