EHS špecialista

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce špecialistu je zúčastňovať sa interných previerok, auditov BUREAU VERITAS a takisto zákazníckych auditov v oblasti životného prostredia a ochrany zdravia a bezpečnosti práce.
Následne dávať návrhy, udržiavať a na základe auditov a legislatívy implementovať rôzne požiadavky do procesov spoločnosti.
Spolupracovať a koordinovať ďalšie aktivity potrebné k úspešnej certifikácii spoločnosti.

  • medzinárodná spoločnosť,
  • možnosť vzdelávať sa - kurz AJ,
  • možnosť byť súčasťou výborného tímu kvality,
  • možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti,
  • pružný pracovný čas,
  • firemný večierok so zaujímavým programom,
  • športový deň s rôznymi atrakciami,
  • III. pilier Stabilita - príspevok zamestnávateľa
  • v zimnom období možnosť zdarma využívať krytú plaváreň,
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona.

Ak ste ten správny človek do nášho tímu, zašlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.

Zaslaním požadovaných dokumentov poskytujete súhlas podľa Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov s ich spracovaním a to výlučne pre výberový proces.

Zároveň sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorí nebudú kontaktovaní. V snahe zefektívniť výberový proces budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov pre danú pozíciu.

Tešíme sa na Vás pri osobnom pohovore !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Environmentalistika, ISO, OHSAS

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • chuť pracovať, zlepšovať sa, učiť a spolupodieľať sa na priaznivých výsledkoch spoločnosti,
  • skúsenosti s podobnou prácou,
  • prehľad v legislatíve v danej oblasti,
  • rýchlo sa učiť,
  • človek ktorý si vie zorganizovať prácu , pracovať efektívne,
  • komunikatívny typ, systémovo mysliaci ,

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2407762  Dátum zverejnenia: 23.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody