Montáž - operátor vo výrobe

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3,30 €/h brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečuje odborné elektromechanické práce, montuje zostavy, podskupiny a skupiny výrobkov
  • príprava materiálu
  • montáž chladičov, nitovanie, lepenie štítkov, tvarovanie komponentov
  • balenie dosiek plošných spojov podľa príslušnej dokumentácie
  • dodržiavať pracovné postupy príslušných ustanovení a dokumentácií
  • dodržiavať tech. predpisy (ESD antistatická ochrana)
  • zverenú prácu vykonávať podľa pokynov svojho nadriadeného, vedúceho pracovnej čaty, majstra, včas, kvalitne

  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • práca v nadnárodnej spoločnosti
  • možnosť profesijného rastu
  • mzdový systém založený na zručnostiach
  • príplatok na poobednú zmenu
  • nočný príplatok vysoko nad rámec ZP
  • príspevok na dopravu mimo Novej Dubnice
  • ubytovanie v Dubnici n/V
  • dochádzkový bonus
  • bonus za operatívne výsledky
  • kurz anglického jazyka
  • možnosť využitia krytej plavárne a iné

Ak ste ten správny človek do nášho tímu, zašlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Zaslaním požadovaných dokumentov poskytujete súhlas podľa Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov s ich spracovaním a to výlučne pre výberový proces.
Zároveň sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorí nebudú kontaktovaní. V snahe zefektívniť výberový proces budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov pre danú pozíciu.
Tešíme sa na Vás pri osobnom pohovore !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

  • manuálna zručnosť
  • práca aj v stoji
  • ochota pracovať v 3 zm prevádzke

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 7 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mario Mojžiš
Tel.: +421905836831
E-mail: poslať životopis
ID: 2249644  Dátum zverejnenia: 11.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,30 €/h brutto + príplatky